Zdraví

Velký test diet začíná!

dieta

A je to tady. Dlouho očekávaný test diet a receptů na hubnutí začíná právě teď! Ještě než prozradíme jména čtenářek, které nám s testováním pomohou, budeme vás chvíli napínat...

Cíl testu není jen vyzkoušet netradiční metody hubnutí, ale také pobavit vás i nás. Test budeme brát s nadhledem a humorem. To znamená, že nehrozí potupné focení ve spodním prádle ani stráž, která by dohlížela na přísné dodržování režimu.

Pokud nechcete sdělovat světu své rozměry a váhu, nechte si je pro sebe. Protože to, jak se žena líbí sama sobě, to, jak se cítí a jak ji vnímá okolí, nelze měřit žádným přístrojem, ale pouze subjektivním hodnocením, a proto ponecháme stejný způsob hodnocení i v našem testu.

Je tedy možné, že se na konci testu setkáme s hodnocením jako: „Ano, skutečně jsem zhubla.“ „Váha se nehnula, ale cítím se líp.“ „Centimetry v pase ubyly.“ A nebo také „Necítím žádnou změnu.“ Pro redaktory Ženy-in, kteří budou diety testovat na vlastních tělech, však budou pravidla přísnější. I na to focení dojde.

Jak dlouho bude test trvat? Test nebude u všech diet ukončen ve stejný den. Je to proto, že doporučená délka se u některých diet liší. Nejkratší dieta je tukožroutská, na kterou stačí týden, naopak nejdéle trvá dieta „štíhlá aura“, jež vyžaduje délku 45 dnů. Ostatní diety mohou být ukončeny stejně. Po uvážení jsme se rozhodli, že test diet (s výjimkou aury a tukožrouta) potrvá jeden měsíc.

Jaké diety testujeme?

Testované diety jsme vám představili v sérii článků:

V úvodním článku jste mohli vybírat z těchto devíti diet: vodová, koktejlová, vínová, barevná, bylinková, citronová, fastofoodová, tukožroutská a štíhlá aura. Nakonec byl seznam rozšířen o desátou dietu - pšeničnou, o které nám pověděla čtenářka ivka78.

Kdo bude hubnout s námi?

Protože zájem o testování diet byl velký, museli jsme ze zájemců nakonec losovat. Vybráni byli:

 • Pro koktejlovou dietu: elly, denisa23
 • Pro vodovou: ToraToraTora, Barushenka
 • Pro vínovou: kacenaaa, Mylady, za redakci Klára
 • Pro štíhlou auru: katka6, Sonne
 • Pro pšeničnou: ivka75
 • Pro bylinkovou: kirgyt, marcela-1, za redakci Maruška
 • Pro citronovou: Hanula, AlenaVl, za redakci Pavel
 • Barevná, fasfoodová a tukožroutská dieta se nezamlouvala žádné čtenářce. Za redakci se testování těchto diet ujali Jakub (barevná), Eva (fastfoodová) a Honza (tukožroutská).

Vylosovaným blahopřejeme, pokud s námi vydržíte testovat až dokonce, bude vaše úsilí odměněno, můžete se těšit na knížky a gely Garnier pro štíhlé bříško. Brzy se s vámi spojíme. Nejste-li oficiálně vybrána, nezoufejte. Dietu můžete držet také a na konci nám můžete prozradit, k jakým výsledkům jste se dopracovala.

Své štěstí můžete zkusit i v další soutěži. Posílejte své příběhy na téma diety, hubnutí a kila navíc. Ty nejlepší zveřejníme a jejich autory odměníme. Podrobnosti čtěte zde.

Co musíte udělat vy?

Jste-li vybrána do testu, znamená to, že budete držet vámi zvolenou dietu dle svého nejlepšího vědomí a svědomí. Budete v kontaktu se Ženou-in, která vás občas osloví a zeptá se, jak se vám hubnutí daří. Můžete taktéž psát svoje příspěvky a postřehy dobrovolně bez vyzvání.

Možná vám vaše dieta přinese malé nepříjemnosti. Své o tom ví i Klárka, která chtěla být trochu v předstihu, a tak se pustila do vínové diety ještě před startem. Dnes se nám svěřila, že kvůli své dietě byla nařčena z alkoholismu. Dotyčnému posílá Žena-in stručný vzkaz: „Milý pane, Klárka není alkoholik, pouze plní svůj pracovní úkol a testuje dietu!“

Všem čtenářkám, které by se snad dostaly do podobné situace, můžeme zaslat písemné potvrzení. :)

Hubnutí zdar!

Jak myslíte, že dopadne náš test? Věříte, že nějaké hubnoucí metody zaberou?

   
27.04.2009 - Hubněte - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [10] kirgyt [*]

  po menší odmlce jsem sem zavítala a koukám, že jsem asi byla vybrána do testování, ale teda zatím se mi nikdo z redakce neozval...článek o bylinkové dietě jsem si stáhla a koupím bylinky a vrhnu se na to :-) kirgyt

  superkarma: 0 07.05.2009, 19:10:30
 2. avatar
  [9] danca79 [*]

  zucastnenym drzim palce!

  superkarma: 0 30.04.2009, 16:13:50
 3. avatar
  [8] Dante Alighieri [*]

  ToraToraTora — #7 Zrovna dneska mi ve studiu při cvičení řekli, že mám pít jenom čistou vodu a nic jinýho - abych se odvodnila. Takže nejspíš zhubneš, ale vodu. Ale to se taky počítá :)

  superkarma: 0 30.04.2009, 13:07:51
 4. avatar
  [7] ToraToraTora [*]

  Doufám, že se fekt dostaví, protože si ze mě dělají doma leda tak  Sml64el

  1. na komentář reaguje Dante Alighieri — #8
  superkarma: 0 27.04.2009, 12:03:28
 5. [6] Anai [*]

  Připojuju se neoficiálně s citronovou dietou, slyšela jsem, že zabírá šťáva z jednoho citronu před usnutím...no a zkombinuju s vínovou, tu držím už několik let ovšem bez výsledku Sml52

  superkarma: 0 27.04.2009, 09:13:34
 6. [5] Monina [*]

  Jsem zvědavá Sml67

  superkarma: 0 27.04.2009, 08:32:35
 7. [4] esterka820 [*]

  mě zabírala dělená strava a potravinové doplňky.chrom a vláknina.

  jinak vše ostatní bez úspěchu.

  superkarma: 0 27.04.2009, 08:13:38
 8. avatar
  [3] marcela-1 [*]

  jsem zvědavá,jak to dopadne-vybrala jsem si bylinkovou dietu,když by se mi nepovedlo zhubnout,tak aspoň pročistím tělo-uvidíme,všem,kdo se rozhodli pro jakoukoliv dietu,držím palceSml67

  superkarma: 0 27.04.2009, 07:15:03
 9. [2] Zdenča [*]

  Přeji vylosovaným,aby dosáhli vytouženého cíle

  superkarma: 0 27.04.2009, 06:34:19
 10. [1] Božena a Jakub [*]

  Tak jsem tajně doufala....a zase nic,ach jo...Nicméně vylosovaným přeju hodně štěstí a pevné nervy a hlavně výdrž.Sml22Sml67

  superkarma: 0 27.04.2009, 00:08:17

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme