Již v sobotu budeme znát vítěze posledního ročníku oblíbené soutěže StarDance. Boj o první místo svedou dva páry, které prokázaly své nadprůměrné dovednosti v sedmi minulých kolech - Taťána Kuchařová a Jan Onder s Annou Polívkovou a Michalem Kurtišem.

Pozornost na sebe strhávají především obě ženy. Taťána Kuchařová a Anna Polívková. Výrazné osobnosti. Blonďaté vlasy. Úspěšné kariéry. Jedna je Miss World 2006 a vyhledávaná modelka, druhá skvělá a oblíbená herečka, komediantka po tatínkovi.

Anička Polívková vs. Taťána Kuchařová

Taťána (176 cm) narozená ve znamení Kozoroha

  • Nemá příliš diváckých sympatií. Přitom se věnuje charitě a kromě toho, že je velmi krásná a úspěšná, což se někdy těžko odpouští, to je pravda, není nic, co by se jí mohlo vytknout. Přesto lidé na její adresu píšou nenávistné komentáře, které nenechal bez povšimnutí ani moderátor Marek Eben a elegantním způsobem se jí zastal.
  • V dětství se věnovala scénickému tanci, chodila do tanečních, fyzičku si udržuje cvičením Cardio barre.

Anička (175 cm) narozená ve znamení Berana

  • Dalo by se říct, že je miláčkem národa. Lidi ji uznávají jako herečku výjimečných kvalit, mají ji rádi, neboť mimo jiné vzbuzuje sympatickou iluzi „holky od vedle“.
  • Nechodila ani do tanečních! A jestli má tanec v genech? „Tatínek výborně tančí, a když se sejdeme se sourozenci, tak nás hodně baví tančit. Máme podobný pohybový slovník. Párkrát už nás někdo podezříval, že si nacvičujeme choreografie, ale je to náhoda. Moje sestra z máminy strany je také výborná tanečnice,“ odpověděla v rozhovoru pro Českou televizi Anička.

Poznámka redaktorky

Nevím, zda to mohu takto veřejně napsat, neboť v soukromí neznám ani jednu dámu, tak je to možná nespravedlivé, ale jako člověk je mi momentálně sympatičtější Anička. Na druhou stranu k Taťáně mám výjimečný vztah, neboť když jsem v roce 2006 pracovala na jednom zpravodajském serveru, věřila jsem v její vítězství v soutěži Miss World natolik, že jsem poslala na vlastní triko fotografa vlakem do Varšavy, kde pak pořídil exkluzivní fotky nové Miss World - Taťány v krásných bílých šatech od Hany Havelkové. A tak jsme je měli jako první v republice.

Co říct závěrem? Soutěž StarDance vnímám jako taneční klání, nevolíme Miss Sympatie StarDance, ale nejlepší taneční pár. A proto hlásím: Ať zvítězí ten nejlepší!

A jaký názor na to máte vy, milé čtenářky?

© foto: Mikuláš Křepelka, Česká televize

Přečtete si také:

Reklama