Poslední dnešní čtenářský příspěvek k tématu „dětské představy Ježíška" zaslala Irena. Jak zjistila, že Ježíšek je velký obtloustlý dědeček, to vy, milé čtenářky, zjistíte, když si přečtete tuto novinku...

Tímto příspěvkem téma dne „dětské představy Ježíška" definitivně končím. Ale za velké množství vašich příspěvků, milé čtenářky, jsem se rozhodl udělit více dárků, vydržte tedy u internetu do 17.00 hodin, abyste se v poslední dnešní novince dozvěděly, které z vás, přispěvších, jsem ocenil.

Následující příhodu zaslala čtenářka Irena, myslím, že se u ní docela zasmějete...


Dobrý den,

moje představa Ježíška měla přesně daný vzhled. Jednalo se o velikého obtloustlého dědečka. Přišla jsem na to zcela náhodně, když mě bylo asi tak 5-6 let. Vánoce jsme trávili u babičky a dědy na vesnici. Večer po nadílce (cestou na půlnoční) jsem v čerstvě napadaném sněhu uviděla stopy Ježíška. Sníh byl zválený a podupaný, bylo mi jasné, že je tam mohl udělat jen on, když uklouzl s plnýma rukama dárků a stromečkem. Teprve o nějaký rok později vyšlo najevo, že to byla prateta Mařka, obrovitá příbuzná, která dostala za úkol přinést dárky na poslední chvíli a zvonečkem nás svolat k nadílce.

Zdravím,
Irena

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Dětské představy Ježíška

Jak jste si představovaly Ježíška, když jste byly malé?

To byla otázka, nad kterou jsme se dnes v magazínu zamýšleli. Téma dne PRÁVĚ končí - příběhy mi tedy už neposílejte, těšte se na 17.00 hodin, kdy vyjde vyhlašovací novinka, ve které jedna z dnešních přispěvatelek získá dárek - překrásný květinový kalendář Melvita 2011 a 500 bodů do Velké vánoční soutěže.

Rozhodl jsem se také, protože příspěvků přišlo skutečně mnoho a blíží se Vánoce, že to nebude jediný dárek, který dnes rozdám...

melvita 2011

Reklama