Magie

Velký horoskop na rok 2011 po znameních. II. díl

Včera jste si mohli TADY Velký horoskop na rok 2011 po znameních, I. díl prostudovat prvních šest znamení zodiaku a jejich osud pro rok 2011. Dnes je tu druhá půlka...

horo

RACI

Jupiter a Pluto způsobí Váhám zvýšení zodpovědnosti už začátkem roku, Tedy teď. A musíte být připravení na další důležité změny. Jestliže provozujete vlastní firmu, pozor na papírování. Pokud ho budete zanedbávat, je možné, že už ho nestihnete dohnat. Pluto vám zase slibuje od června lepší spojení se světem.

Ve vztazích si užijte opravdu krásné období svého života. Jupiter je velkorysý, vytváří mezi vámi a vaším milým skutečné porozumění a umožňuje vám vycítit jeho potřeby a touhy. Určitému riziku jsou vlivem Saturnu vystaveni vztahy mimo manželství. Do léta čeká na nezadané někde nová láska. Květen bude plný překvapení, které vyústí v červnovou pohodu a měsíc plný sexu.

Zdravotně se hlídejte. Vyhraďte si část dny pro relaxaci a únik od stresu a hluku. Vypněte a poslouchejte jen signály svého těla. Vaše zdraví bude výrazně ovlivňováno působením Jupiteru, pijte tedy hodně vody, věnujte se sportu a na konci léta si nechte zkontrolovat hladinu cholesterolu a funkci jater.


LEV

Máte prima rok, Lvi. Když si ohlídáte energii a krevní oběh, budete zářit štěstím. Saturn, Jupiter a Pluto ovlivňují vaše výsledky v práci a zaručují neočekávané příjmy. Až do srpna nebudete mít o peníze nouzi. Dostane se vám podpory z mnoha stran, a vylepšíte tak celkovou image sebe sama. Uran v sedmém poli otevře vztah mezi vámi a vašimi podřízenými, možné jsou i určité změny. Saturn zase pomůže lidem, kteří hledají zaměstnání. Slibné jsou především zimní tyto měsíce. Tento rok se budete cítit jistější snad na všech frontách.

I ve vztazích se připravte na svit té šťastnější hvězdičky. Mezi vámi a vaším milým je něco, co se na začátku roku znovu obnoví, nejspíše jde o dialog nebo pochopení. Saturn zvýší vaši schopnost vcítit se do partnera a porozumět. Pluto pak oživí erotiku. Příchod Jupitera ve vašem znamení posílí váš klid a spokojenost. V těchto prvních měsících máte jedinečnou příležitost k objasnění nedorozumnění.

Oblast zdraví pro vás tento rok bude zátěžovější vzhledem k velkému množství práce. Poslouchejte své tělo a dopřejte mu i odpočinek a relax. Ať se toho nesložíte. Na jaře zejména zlepšujte svou fyzickou kondici, mohlo by vám to pomoct v příštích měsících. Na podzim pak  pozor na pohlavní orgány.


PANNY

Prvních devět měsíců roku se  Panenky mohou spolehnout na Jupitera ve svém znamení. Budou to měsíce plné optimismu, prosperity a dobré nálady. Také můžete získat pomoc od důležitých lidí. Pro Panny narozené v první dekádě může příchod Uranu v opozici ke znamení Ryb přinést nějaké neočekávané změny v životě. Saturn je ale  i nadále vaším přítelem po celý tento rok.

Vztahy vám v roce 2011 přinesou opravdové překvapení. Od března do září s příchodem Uranu v Rybách a později Saturnu v Raku začne být situace stabilní. Do té doby budete hodně akční. Nejvděčnější je pak období od 28. srpna, kdy Jupiter vstoupí do vašeho znamení.

Zdravotně budete letos jako na horské dráze. Nejprve se vlivem Uranu a Marsu ocitnete ve stavu plném úzkosti a stresu. V dalších měsících se ale všechno zlepší. Některé věci se vám ale budou vracet po celý rok. Nejlepší lék je zdravá strava, světlo a lehký sport.


VÁHY

I pro Váhy je rok 2011 slibný a povzbuzující. Saturn říká, že je možné upevnit svou pozici. Pokud budete respektovat a cenit si druhých, bude to platit i naopak a vaše práce nebude zpochybňována. Ke konci jara je možné uzavřít výhodnou smlouvu.

Po stránce vztahů můžete letos  na sebe upoutat pozornost. Saturn slibuje, že váš vztah bude více stabilní a milující, dokonce zjistíte, že je v něm více lásky a porozumění, než jste si mysleli. Na pomoc zde budete mít Pluta, který je magický a smyslný a může ještě více přilákat partnera. V létě se váš vztah může dostat do krize, ale pokud o něj zabojujete, nemusí to mít vážnější následky. Zamilovat se bude letos mnohem jednodušší. Při setkání s novým člověkem okamžitě pocítíte touhu. Podzimní měsíce jsou vhodné pro konečné rozhodování, posílení vztahu či rozhodnutí, jaký má být váš milostný život.

Zdravotně se hlídejte hlavně teď. Během jara už se vám  podaří znovu nabrat sílu. Nepřepínejte se, raději se nezapojujte do extrémních sportů, zbytečně neriskujte. Působením Jupiteru se budete potýkat s problémy metabolismu.


ŠŤÍŘI

První polovina roku hraje ve váš prospěch, především díky štědrému Jupiteru. Úspěch je zaručený. Klidně je možné povýšení, podepsání výhodné smlouvy nebo zvýšení platu. Pokud jste se rozhodli zkusit štěstí a podnikat, ideální období je od srpna.

Ve vztazích Štírů jsou í aspekty uklidňující. Pluto by mohl zvýšit žárlivost, proto partnerovi raději nedávejte příležitost. Od března do poloviny dubna Mars vyvolá důležitou diskuzi. Pokud je vaše srdce volné, letos budete mít díky Venuši několik příležitostí roztroušených v průběhu celého roku. Od podzimu váš milostný život vypadá vskutku velice slibně.

Zdravotně máte dostatek síly a ještě trochu navíc. Cítíte se neporazitelní. V srpnu však nastane úplný obrat a počítejte s únavou. Pokud patříte k těm, kteří vše rádi přehánějí, měli byste raději omezit svou účast u jídelního stolu.


STŘELCI

Profesní život střelců se letos pravděpodobně změní. Objevujete nové obchody a nová řešení. Saturn přinese změny. Nevylučuje ani nové smlouvy. Od srpna se vaším ochráncem stane Jupiter. Pokud hledáte nové zaměstnání, Uran a Neptun vám přejí štěstí.

Saturn může vést Střelce k většímu porozumění, ale nebude vás držet za každou cenu v jednom vztahu. Budete řešit, co je ještě životaschopné. Pokud cítíte určité problémy, může se celý vztah snadno a rychle obrátit úplně naruby. Březen prožijte tak intenzivně, jak jen můžete, květen bude poměrně složitý a nejspíše se dopustíte několika chyb. Léto k vám však bude velkorysé a všechno negativní smaže.

Začátkem roku by si Střelci měli ohlídat i náznak problémů s pohybovým ústrojím. Šupajděte k doktorovi, než to bude horší. Znáte Saturna, jak to umí lidem spočítat. Od srpna s sebou Jupiter přinese změny k lepšímu. Vaše energie a síla organismu je ale stejně po celý rok opravdu vysoká.

Hodně štěstí všem!

   
05.01.2011 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. avatar
  [14] Kaylie [*]

  femme — #3 Tož příjemnou zábavu !!!Sml52

  superkarma: 0 11.01.2011, 22:38:39
 2. avatar
  [13] martina.ji [*]

  Mám dotaz - v Racích máš Míšo oslovení jako pro Váhy, je to překlep?

  superkarma: 0 06.01.2011, 09:25:39
 3. avatar
  [12] Lukáš Čejka [*]

  Pokud budete respektovat a cenit si druhých - hmm tak to mam velky problem Sml57

  superkarma: 0 05.01.2011, 11:55:49
 4. avatar
  [11] Lilinka [*]

  Tak to vypadá, že coby štírka bych mohla mít fajn rok. Jen to zdraví, teda. Zahájila jsem virózou a tak nějak celkově jsem unavená. Asi bych se měla víc hýbat.

  superkarma: 0 05.01.2011, 10:48:06
 5. [10] German [*]

  Stejně je zvláštní, kolik jsem tady potkala Lvic. Mezi mými bývalými spolužačkami žádná, v práci žádná, mezi známými žádná (jen tři Lvi) - a tady taková úroda!Sml16

  superkarma: 0 05.01.2011, 10:34:59
 6. avatar
  [9] ToraToraTora [*]

  Zatím mi všechny horoskopy slibují, že se budu topit v penězích nebo z manžela neslezu do Vánoc. Co dodat. Snad jen: Honem honem Sml54

  superkarma: 0 05.01.2011, 10:25:47
 7. [8] German [*]

  Hmmm, tak na ten prima rok se už teda těším...Sml16

  superkarma: 0 05.01.2011, 08:59:37
 8. [7] Anai [*]

  Léthé — #2 Jsi taky ta Lvice, viď? Jelikož od výkladu karet Míše věřím přímo bezmezně, tak mně to udělalo radost a - ono to včera nebylo zatměním slunce, mám nervy v kýblu, jak se dřív říkalo - opět slzím. Radostí. Teď se ještě v únoru vyhnout tsunami na ostrovech, kde budu pobývat a všechno by mohlo být Sml67 Ten minulý jsem měla hezký v osobních vztazích, o to horší, ba nejnejnejčernější v pracovních....

  superkarma: 0 05.01.2011, 08:54:49
 9. avatar
  [6] Michaela Kudláčková [*]

  Vždyť jsem v obecném hroskopy slibovala, že příroda a klima bude špatné, ale vztahy prima...:-)  Také se těším na to pochopení a porozumění a vůbec idylu :-)

  A je Fakt, že Venuše a Jupiter za nás mezi lidmi udělají opravdu hodně.

  superkarma: 0 05.01.2011, 08:36:46
 10. avatar
  [5] bubidani [*]

  jen doufam že se to vše co je o mě psáno splní, vypada to moc slibně...nuž tak osude, ukaž se Sml58

  superkarma: 0 05.01.2011, 08:20:03
 11. avatar
  [4] malvina [*]

  Sml16jsem  rak  a zcela   to na mně  sedí....  už  se teším na červen  plný sexu, a nových známostí. Míše moc   děkuji,za    hezký  horoskop.....

  superkarma: 0 05.01.2011, 08:16:47
 12. avatar
  [3] femme [*]

  "Při setkání s novým člověkem okamžitě pocítíte touhu" no potěš koště, čeká mě několik školení s úplně novými lidmi, hlavně chlapy Sml6 Sml30

  1. na komentář reaguje Kaylie — #14
  superkarma: 0 05.01.2011, 08:14:21
 13. avatar
  [2] Léthé [*]

  Tak můj rok vypadá velice slibně...snad to tak nějak bude.Sml26 

  1. na komentář reaguje Anai — #7
  superkarma: 0 05.01.2011, 01:03:16
 14. avatar
  [1] gira [*]

  Tak jsem se dockala druhe pulky clanku s mym znamenim a Tvoje predpoved, Miso, je pro me pohlazenim po dusicce. Kez by se to vyplnilo... Ted tomu zatim nic nenasvedcuje, ale nastesti zivot je snad zmena. Tak snad k lepsimu. I pres ten prisernej start do Novyho roku... Sml13

  superkarma: 0 05.01.2011, 00:10:35

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme