Magie

Velký horoskop: Čeká vás láska?


Následující dny mohou některým znamením přinést mnoho změn. Jsou to hlavně Venuše, Mars a Jupiter, kdo se spolu s neklidným Vodnářem postarají mnohým z nás o zajímavé chvilky. Kdo se dočká lásky? A co jiného nás čeká?

 

Vztahy musíme pěstovat a být na ně opatrní. Bez pocitu, že miluji a jsem milován, se žije mnohem hůř než s pocitem hmotného nedostatku. Často na to ale přicházíme až ve chvíli, kdy máme možnost obě polohy porovnat.

Obecně lze únor a březen pokládat v oblasti vztahů za houpavé období, bohaté na změny a nové začátky. Bohužel také na konce. Leckdy je ale konec jen jakýmisi dveřmi, které se nám v ten moment otevírají. Za nimi může čekat krajina, kterou jsme nechávali ladem jen z nedostatku odvahy vstoupit. A to by byla každopádně škoda.

Kozoroh

I když nepatříte právě k romantikům, měli byste dostat na Valentýna chuť ukázat milované osobě, jak moc vám na ní záleží. Nejste-li zadaní, pak by vám planety mohly pomoci získat srdce člověka, kterého jste si již vyhlédli, nebo se seznámíte s někým novým. Nečekejte tentokrát, že první krok udělá druhá strana. V únoru by se vám na poli lásky mělo dařit.

Těmi šťastnými dny budou 13.–15., 17.–23., 27.–28. února a potom v březnu 15.–20. 3.
Naopak pozor byste si měli dát 16., 25.–26. února. V březnu se držte zpátky hlavně 3. a 21. 3.

Merkur ve vašem znamení je příznivý pro aktivity jako je plánování, analýzy, účetnictví a daňové poradenství. V druhé polovině měsíce a také v březnu bude Merkur procházet Vodnářem. I to je vhodná doba pro seznámení nebo nové plány. Můžete v tuto dobu začít i něco zcela nového. Chcete-li být úspěšní, pokuste se nemyslet a neřídit se zajetými pravidly. Můžete zariskovat. Máte hodně intelektuálního potenciálu a dobře vám to myslí.


Vodnář

Únor je pro Vodnáře tento rok jednoznačně dobrým měsícem a březen vám přinese příliv energie. Vaším znamením prochází Slunce s Jupiterem. Potom se k těmto dvěma milým planetám přidá i Mars. V polovině února a v březnu ještě i Merkur. Pokud máte nějaké sny, nebo přání, je tohle doba, kdy byste si je mohli začít aktivně plnit.

Za dny šťastné pokládejte 13.–15., 17.–23., 27.–28. února a také 5.–11. března.
Opatrnější naopak buďte 5., 8.–9., 16., 25–26. února. V březnu pak 1. a 23.

Venuše, planeta lásky a financí, se v únoru bude pohybovat ve Skopci. Ten jo hodně akční. V tomto tranzitu může být proto Venuše trochu nepředvídatelná. Jste-li v pevném svazku, mohli byste zatoužit po volnosti a flirtu. Naopak nezadaní Vodnáři mají velkou šanci, že někoho zajímavého okouzlí. Slunce opustí vaše znamení 18. února. Konec února i začátek března byste mohli prožít v kreativním nasazení a prožít hodně krásných chvil. Oblast citů je aktivní a pozitivní. „Co takhle svatba, princi?“


Ryby
Vaší devízou pro blízké období je, že vaše snaha pohnout kupředu v pracovní oblasti povede k úspěchu i ocenění. Máte intuici a jste schopni se identifikovat s druhými lidmi i jejich potřebami. Láska a partnerství by měly být naplněny touhou, pozorností a pochopením. Budete něžní a vstřícní.

Za zvlášť příjemné dny, můžete pokládat 13.–15., 17.–23., 27.–28. únor. Rovněž pak 6.–12. a 21. a 25. Březen.

Trochu problematičtějšími dny budou asi 5., 8.–11., 16., 25.–26. února. A pak 13. březen.

Větší pozornost věnujte v únoru tělu. Možná jste některé potíže odsunuli, a proto o sobě dávají znát tělesnými projevy. Konec února a začátek března přeje ale i iluzím. Pozor na nesplnitelné nároky. Co nemá šanci na život v oblasti citů, odstraňte. Máte šanci na skutečné hodnoty na pevných základech. Buďte k sobě upřímní. Nezadané Ryby budou mít v únoru mnoho příležitostí k novým začátkům. Chystáte-li nějaké změny v osobním či pracovním životě, pak tak učiňte v období po novoluní, které bude v Rybách 25. února.

Beran
Začátkem února vstoupila do vašeho znamení Venuše. Můžete se těšit na nové milostné zážitky, a to především v případě, že jste sami. Zkrátka ale nepřijdou ani partneři zadaných Beránků. Venuše je v tomto postavení neklidná a touží po dobrodružství a požitku. Buďte při své vysoké potřebě doteku také pozorní, aby náhodné milostné dobrodružství nezničilo něco, co má stále svou hodnotu. Vaše vládnoucí planeta Mars bude v únoru a začátkem března ve Vodnáři. V tomto postavení vám nápomocna bude při hledání nových kontaktů. Merkur, který bude až do poloviny února v Kozorohu, by vám mohl přinést trochu potíže do pracovního prostředí.

V únoru se vám bude dařit ve dnech:11.–15., 18.–23., 25.–28. V březnu 1.–6. a 10.–15.3.

Opatrní buďte především ve dnech: 5., 8.–9., 16., 24. a 26. února. V březnu hlavně pozor 26.3 .

Únor pokládejte za hezký měsíc. Jen pozor na prosazování moci. Březen pak bude velmi pěkný od jeho druhé poloviny.

Býk
Únor a březen, to je pro Býky romantika v koncentrovaném stavu. Planeta Venuše se v tomto období bude pohybovat znamením Berana. V tomto postavení se projevuje impulzivně a překvapivě. Budete flirtovat a rozdávat úsměvy na všechny strany. Volní Býci mají šanci potkat někoho, kdo jim pohne chlopní. Budou vás přitahovat především dominantní partneři. Dejte si jen pozor na nerozvážné jednání. V únoru a v březnu tedy kroťte svůj temperament, ale užijte si lásky a náklonnosti.

Dařit by se vám mělo: 11.–15., 17.–24. a 27. února.
Březen má pro vás překvapení mezi 18.–27.3.
Ve dnech: 10., 16. a 26. února buďte opatrní, do čeho se pouštíte. Také v březnu si dejte pozor ve dnech 7. 10. a 20.–23. 3.

Únorové a březnové pocity Býků se točí kolem společnosti a nebudete chtít být sami. Bude vám dobře s druhým člověkem, nebo i skupinami přátel. Samotu začnete vyhledávat až dubnu.

BIíženci
V únoru dostanou Blíženci mnoho příležitostí k romantickým hrátkám. Nejenom o Valentýnu, na který byste se měli dobře připravit. Venuše bude v únoru procházet Beranem, a to je o lásce, nových tvářích a mnoha zážitcích, do kterých se vrhnete oběma nohama. Chcete-li někoho okouzlit, pak musíte jednat aktivně, nepředvídatelně a ukázat nadšení i vášnivost. Únor a březen je veliká příležitost. Zvláště začátek března by mohl přinést překvapení.

Za šťastné únorové dny pokládejte 12.–16., 17.–23., 25.–26. V březnu zase 1.–5. 12 a 21. 3.

Opatrní buďte v únoru ve dnech: 16. a 27. 2. V březnu pak 2. a hlavně 11. 3.

To by se mohla objevit nerozhodnost, zmatek, nervozita a sklíčenost.

Rak
Do tohoto měsíce jste asi vstoupili plní obav. Máte strach o svou budoucnost, a to se patrně odráží i ve vztahu, případně myšlenkách na něco nového. Když si budete všechno negovat, nic pěkného si do oblasti citů nenaprojektujete. Únor pro vás asi moc romantický nebude. O to hezčí bude březen, který uvidíte úplně jinýma očima. Zvláště pak jeho druhou polovinu.
Spory a neřešené problémy v oblasti lásky by vás mohly přitahovat k někomu novému. Mohli byste se chovat trochu zmateně a vrhat pozornost na všechno, co se hýbe.

V únoru by vám mohly přinést něco pěkného tyto dny: 13. a 15., 23. a 28. 2. Březen pak jich má mnohem víc. 1.–9. 12.–15. a 26. 3.
Opatrní buďte v únoru 9., 16., 25.–26. února. V březnu pak 10.,16.–17. a 27. 3.


Nikdo nemá všechny dny slunečné a všude je něco. Žádný déšť ale netrvá věčně a vám vyjde sluníčko hned v březnu. To se dá vydržet.

Lev
Už na začátku měsíce pocítíte zvýšený přísun energie. Také budete odvážní a průbojní. V lásce a hledání případného partnera by se vám mělo dařit, pokud udržíte na uzdě svou energii, které bude chvílemi víc než dost. Nebudete v této době moc nastaveni na kompromisy. Pokud jste zamilovaní, zahrnete partnera jednak vášnivostí, ale také budete velmi důrazně prosazovat to své. Tak na to pozor. Vzhledem k Beranu, který je právě aktivní, se raději vyhněte riskantním sportům. Máte tendenci dřív jednat a pak myslet.

Dařit se vám naopak bude:14., 15., 18 a také 27. února. V březnu pak 1.–9. a 25.–27. 3.

Pozor si dejte ve dnech 16., 25.–26. 2. A pak 10.–12. 3.


Ani zadaní Lvi se v těchto dvou měsících nevyhnou flirtování a koketování. Pozor proto, aby vás to nestálo problém ve vztahu, který si chcete udržet. Budete jako řízená střela, a to je v podání královského Lva, kterému často podléhá všechno kolem, zvlášť nebezpečný model.

 

Panna
Přestaňte v těchto dvou měsících neustále do zblbnutí kontrolovat, zda všechno děláte perfektně. Vaše okolí také není na klíček. Pomalu by vám měly v polovině měsíce zmizet potíže s komunikací a vlastními hodnotami. Více se proto budete moci věnovat partnerovi, případně vám Venuše nabízí i možnost nového seznámení s někým zajímavým.
I nadále ale prochází Saturn vaším znamením a společně s Uranem v protilehlém znamení Ryb ukazuje na nečekané věci a zvraty ve vývoji různých událostí. V následujícím období procházíte důležitým vývojem, který je pro vaši budoucnost důležitý. Máte dokonce šanci položit základy úspěšnějšímu a spokojenějšímu životu. Obklopte se přáteli, kteří vám pomohou dívat se na svět z jiného úhlu.

Příznivé dny očekávejte 13.–15., 17.–23., 27.–28. února. V Březnu to bude 2.–5. a 18.–21. 3.

Potíže a neshody naopak 9.–11., 16., 25.–26. února. V březnu 7.–10. a také 22. 3.

Osmnáctého února přechází Slunce do protilehlého znamení Ryb. Všechno, co jste započali před šesti měsíci, přinese první plody. Jestli to budou úspěchy či ztráty, záleží na vašem jednání. Pokud jste v tu dobu například někoho potkali, poznáte, jaká to byla volba. Zaznamenáte-li pozitivní vývoj, pak se můžete spolehnout, že jdete správným směrem.


Váhy
Únor a březen by měly být o objevování nových možností, ne o snaze udržet za každou cenu stávající podmínky. A to se týká jak vztahů milostných, tak i pracovních a přátelských. Tohle období přeje všem Váhám hlavně při hledání nových příležitostí, kontaktů i lásky. Aktivní přístup je důležitým předpokladem k úspěchu. Tentokrát neváhejte. Zvlášť únor bude důležitý pro váš milostný život. Pocítíte silnou touhu se prosadit. Dát najevo všechno, co vám vadí, ale i to, co cítíte pozitivního. Čekejte příliv emocí ze všech stran. Této konstelace můžete využít pozitivně pro urovnání všech záležitostí. Nezadané Váhy mají velikou šanci vejít do nějaké vztahu, protože nebudou vyčkávat, jak je jejich dobrým zvykem, ale budou díky Beranu akční. Zvlášť zajímaví pro vás budou zřejmě Berani, Lvi a Vodnáři.

V únoru se vám budou líbit dny 15., 21.–23., a 27. 2. V březnu nejspíš období od 1.–7. a od 10.–20. 3.

Opatrnost věnujte dnům: 16. a 25.–26. února. V březnu datum 9. a 25.–27. 3.

Občas se vyplatí být pohotoví a nenechávat slova nevyřčena.

Štír
Připravte se v tomto období na změny, které povedou k novým možnostem a jinému životnímu směrování. Není vyloučeno, že i k novému partnerovi. Budete riskovat, jednat nekonvenčně a nezaleknete se ani překážek. Získáte jasnou představu, čeho chcete dosáhnout. Bojovný Mars bude v únoru ve Vodnáři. To přináší do srdcí Štírů neklid a potřebu rychle něco vyřešit a změnit. Protože Mars prochází vaším sektorem domova, buďte hodně uvážliví, jestli to, co akčně řeknete, nebo dokonce uděláte, je to, co chcete i v dubnu. Raději se sporům vyhněte. Víte, jak neradi chodíte s omluvou. A jestli by vám partner měl být rovněž Štír, šli byste s ní nejspíš zbytečně.

Příznivé dny čekejte 14.–15., 18.–23. a také 28. února. V březnu to budou dny od 2.–8. 3. a od 15.–18. 3.

Pozor dávejte ve dnech: 10.a 11., 16., 25. 2. V březnu pak 1. a 24. 3.

V lásce budete ne jako na houpačce, ale rovnou na pořádné horské dráze. Tak se pevně držte.

Střelec
Přechod Jupiteru do znamení Vodnáře vám, Střelci, přináší nové nápady a nadhled. Ten vám dovolí dívat se na některé nejasnosti kolem citových vztahů  z jiné perspektivy. Neznamená to, že se vám potíže budou vyhýbat, ale že se na ně budete dívat z jiného úhlu, srovnáte si priority a budete hledat řešení. Začátek února nepřináší Střelcům sice příliš optimistické období, zato jim udělá jasno i tam, kam se přes všechnu snahu nepodařilo vnést světlo. Potíže přináší dynamické postavení Saturnu a Uranu. Na druhou stranu ale mnoho Střelců pochopí, co má smysl a co se udržuje prakticky jen pomocí neochoty udělat rázný krok.

V únoru vás čekají hezké dny: 13., 14. a 19.–23., v březnu pak 7.–15. a 19.–24. 3.

Opatrní buďte především ve dnech: 16., 25–26. února a 1.–5. a 25.–28. 3.

Všechno, co uděláte v únoru a březnu v oblasti vztahů, a zvláště těch milostných, si promyslete. Jinak Vám Venuše přeje rovněž při ukončení a následných vstupech do vztahů nových.

Všem samozřejmě hodně štěstí!

Nenechejte si ujít ani denní horoskopy na Ženě-in!

   
10.02.2009 - Astrologie - autor: Michaela Kudláčková

Další příspěvky

Komentáře:

 1. [57] Lara89 [*]

  "příznivný pro aktivity jako je účetnictví a daňové poradenství"? To mě opravdu pobavilo :DD

  superkarma: 0 02.08.2011, 10:45:19
 2. avatar
  [56] Avilo [*]

  Jé, takový horoskop by tu měl bývat častěji!Sml59

  superkarma: 0 28.06.2009, 20:03:23
 3. avatar
  [55] Myškomedvídek [*]

  štěst v lásce mám,nestěžuji si

  superkarma: 0 22.04.2009, 11:32:26
 4. avatar
  [54] shb [*]

  michaela.kudlackova47:
  Julianna:

  superkarma: 0 11.02.2009, 16:03:28
 5. avatar
  [53] Julianna [*]

  arjev: to se načekáš

  superkarma: 0 11.02.2009, 14:54:05
 6. avatar
  [52] Julianna [*]

  arjev:

  superkarma: 0 11.02.2009, 14:48:43
 7. avatar
  [51] arjev [*]

  Lásko, kde jsi. Ozvi se mi v tyto dny : 13.–15., 17.–23., 27.–28. února a potom v březnu 15.–20. 3. Jsem kozoroh

  superkarma: 0 11.02.2009, 12:57:14
 8. avatar
  [50] Jupíí [*]

  http://www.novinky.cz/clanek/161050-krize-musela-prijit-tvrdi-numerolozka.html

  superkarma: 0 11.02.2009, 11:58:46
 9. [49] Nestyda [*]

  michaela.kudlackova: jednou si snad nechám udělat horoskop přímo na tělo, uvidíme, kolik toho "štěstí" mi hvězdy nadělily...

  superkarma: 0 11.02.2009, 09:16:54
 10. avatar
  [48] gira [*]

  michaela.kudlackova: aha, to mi nedoslo.´To ma samozrejme logiku . Diky za vysvetleni .
  A s tim odhanenim, cos psala Nestyde, tak to je asi presne to, co uz leta delam... V tom bude ten zakopany pes ... Vlastne i kdyz to clovek tak nejak vi, ze by to nemel, malovat ty na stenu, tak zvyk je casto zelezna kosile a clovek do toho sklouzne, ani nevi jak... A pak to ulpivani, zejo... Tim si to clovek taky polepi razdva. Jak rikam, dlouhy vedeni .

  superkarma: 0 10.02.2009, 23:02:09
 11. avatar
  [47] Michaela Kudláčková [*]

  Nestyda: Hlavně nesmíme štěstí odhánět modelem, že už snad nikdy nepřijde. V hodně případech žijeme to, co si do života dopředu naprojektujeme.

  superkarma: 0 10.02.2009, 22:54:21
 12. avatar
  [46] Michaela Kudláčková [*]

  gira: Je to něco jiného. Nativní horoskop je ten, kdy se zkoumá jak stojí planety právě ve chvíli, kdy se člověk narodil. Oni se ale pohybují a tím se řídí horoskop tranzitivní. Každému putují planety jeho horoskopem. Podle toho, lze odhadnout, jak se bude život člověka vyvýjet v jeho jednotlivých etapách. Slunce se pohybuje zodiakem tak, jako třeba Měsíc nebo Uran. Některé ale jdou tak pomalu, že u jednoho člověka prostě stojí v jednom domě celý jeho život. Oběh (tranzit) některých planet je i 280 let. Tranzit Luny je potom nejrychlejší..

  superkarma: 0 10.02.2009, 22:52:39
 13. avatar
  [45] gira [*]

  Nestyda: No tak takhle daleko bych tedy asi v myslenkach nesla. To musis mit opravdu hodne smutnej zivot, ze si uz prejes pryc... To ja si zase rikam, ze to ma urcite nejakej smysl, proc jsem tady. Jen bych rada vedela, jakej . Ale abych se nerouhala, jsme tady asi, abychom se neco naucili, a i kdyz jsem nekdy trochu nepoucitelna a navic mam pekne dlouhy vedeni, tak prece jen nejakej vyvoj snad by tady byl.. teda doufam aspon

  superkarma: 0 10.02.2009, 22:12:08
 14. [44] Nestyda [*]

  gira: Moc děkuji za krásná slova útěchy a přání. Mne, kupodivu, což už jsem několikrát zmínila, drží nad vodou vidina smrti, že to nebude věčně... tenhle život...

  superkarma: 0 10.02.2009, 21:52:14
 15. avatar
  [43] gira [*]

  Nestyda: jeje, kdyz si to clovek po sobe neprecte! "jako bych zkazila, na co sahnu" melo byt a "kazdej JSME nakej" .
  A hodne stesti a splnenych prani k narozeninam!

  superkarma: 0 10.02.2009, 21:04:03
 16. avatar
  [42] gira [*]

  Nestyda: Neboj, urcite bude lip , mne taky neni do skoku poslednich X mesicu (predtim taky moc ne, ale ted je to hodne nahusteny) jako bych zkazila, smula se mi lepi na paty. A prave ta nadeje, ze se to zmeni (hlavne kdyz se konecne rozhoupam k reseni lety nahromadenych problemu), je to, co me drzi na nohou. Kazdej jsem nakej. A proc proboha jsi tercem k posmechu. To zni divne...

  superkarma: 0 10.02.2009, 21:01:48
 17. [41] Nestyda [*]

  Deta: velice děkuji
  Julča: tak budeme doufat, že to krásné nám tentokrát vyjde. Přece nejde, aby pořád vycházelo to negativní. "Chodí štěstí dokola, jednou sedne na vola," tak se to přece říká, ne? Tak uvidíme.
  Julianna: moc děkuji

  superkarma: 0 10.02.2009, 20:57:12
 18. avatar
  [40] Julianna [*]

  shb: děkujiii
  Nestyda: tak si to tak neber, všechno nejlepší, hodně štěstíčka, zdravíčka a vše, co si přeješ

  superkarma: 0 10.02.2009, 20:52:21
 19. avatar
  [39] Julča [*]

  Nestyda: taky mi NIC, co se píše v horoskopech nevychází. Tento bude nejspíš stejný

  superkarma: 0 10.02.2009, 20:39:06
 20. avatar
  [38] Julianna [*]

  Landriel: lovíš ve špatných vodách

  superkarma: 0 10.02.2009, 20:37:11
 21. avatar
  [37] Deta [*]

  Nestyda: Tak si to tak neber Všechno nejlepší

  superkarma: 0 10.02.2009, 20:13:08
 22. [36] Nestyda [*]

  Nic bych za to nedala, že mi lžou. Ukrutně mi lžou, bestie. Podle rodného listu jsem Vodnář, dokonce dnešní, avšak nic nesedí. Snad nade mnou má nesmírnou moc Černá Luna, či nějaký temný stín, protože posledních řadu let jsem v naprostých, promiňte mi ten výraz, psychických sračkách. Pro lásku jsem terčem k posměchu, až mě jímá hrůza, jestli to takhle půjde dál. Přijde mi, že na mé cestě se již slunce nerozsvítí... To jsou narozeniny, tohle!

  superkarma: 0 10.02.2009, 19:57:58
 23. avatar
  [35] gira [*]

  michaela.kudlackova: Miso, mam jen takovou "technickou otazku" Vsimla jsem si, ze pises, ze 18.unora opousti Slunce znameni Vodnare a vstupuje do Ryb. Jakto, kdyz se uvadi u Vodnare, ze konci az 20.2. (viz denni horoskopy v zavorce)? Je to jen nejaky uzus z minula a meni se to? Diky :)

  superkarma: 0 10.02.2009, 19:07:23
 24. avatar
  [34] shb [*]

  já jako ryba furt taky čekám až příjde ten přínos z tý práce a ono je zatím jen pořád víc tý práce ale četla jsem hodně horoskopů na tento rok a všude byl duben-u ryb přínosný, no když tak koukám v životě tak skutečně plody některé mé práce jsou připraveny na ten duben no :o) no ale na to horoskop nepořebuju ale tak třeba mě ty síly pomohly :o)

  superkarma: 0 10.02.2009, 16:34:25
 25. avatar
  [33] shb [*]

  Julianna: ten tvůj si pamatuju a když teď vyčkáváš, tak vyčkej vše má svůj čas a někdy je lepší si na ten čas dát

  superkarma: 0 10.02.2009, 16:31:36

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [32] Landriel [*]

  Julianna: však nesedím - do práce chodím, do posilky, na boxu se 2x týdně prohodím, a kde nic, tu nic...

  superkarma: 0 10.02.2009, 16:26:02
 2. avatar
  [31] Julianna [*]

  Landriel: no nemůžeš sedět doma a čekat, že ti zaklepou na dvířka, třeba vyrazit mezi lidi

  superkarma: 0 10.02.2009, 16:21:23
 3. avatar
  [30] MEK [*]

  zatím mám společnou událost s chřipkou

  superkarma: 0 10.02.2009, 16:20:22
 4. avatar
  [29] Landriel [*]

  Mě by spíš zajímalo, kde jsou ti chlapi, co mi vyšli v nějakém tom výkladu tarotu na podzim

  superkarma: 0 10.02.2009, 15:52:43
 5. [28] FAXÍK [*]

  moc pěkný horoskop,jestli je pravdivý to se uvidí

  superkarma: 0 10.02.2009, 13:57:30
 6. avatar
  [27] prece ja [*]

  jsem rak, naprosto přesné, ted doufám, že i to ostatní platí.snažím se být pozitivní, jen mi docházejí síly

  superkarma: 0 10.02.2009, 13:50:45
 7. avatar
  [26] Julianna [*]

  michaela.kudlackova: to já vím, že jsem prakticky nezničitelná , vydržím opravdu hoooodně, jsem nezmar, přesně jak jsi mi v listopadu psala v horoskopu, jako pták Fénix- vstávám z popela, ale někdy už ani já nevím, jak dál, i já mám někde hranici. Teď jsem spíš otupělá a vyčkávám a vyčkávám.

  superkarma: 0 10.02.2009, 13:08:59
 8. avatar
  [25] bookcase [*]

  A kruci moc příznivé to nemáme.

  Vivian: Vše nej nej k narozeninám

  superkarma: 0 10.02.2009, 13:00:09
 9. avatar
  [24] malá paní [*]

  Příznivý den 21.3. to máme sraz se základkou,ale já už jsem 10 let šťastně zamilovaná mě by spíš zajímalo jestli budu mít štěstí při hledání práce po mateřské

  superkarma: 0 10.02.2009, 12:40:04
 10. avatar
  [23] Michaela Kudláčková [*]

  cristy.crow: Věřím, že se už na ně moc těšíš Ony také

  superkarma: 0 10.02.2009, 12:37:59
 11. avatar
  [22] cristy.crow [*]

  Na mě čekají daně!!!

  superkarma: 0 10.02.2009, 12:34:17
 12. avatar
  [21] gira [*]

  michaela.kudlackova: Jojo, mas asi pravdu, jsem ale prastena, co? . Uz budu "hodna" a prestanu furt nekde videt bubaky a strasit se, vzdyt ze me uz se stal skoro vetsi negativista, nez je muj budouci exmanzel, kterymu to mam za zly . Je to tim, ze jsem ted trochu v "doliku", ale aspon vim, ze je cas se odrazit a byt konecne trochu akcni... A mam strasne velky stesti, ze mam kolem sebe lidi, ktery mi drzej palce . To si musim porad opakovat.
  Sonne: No prave! Uz ta prvni veta... Ale i ty dalsi! Je to az neuveritelny...

  superkarma: 0 10.02.2009, 12:30:58
 13. avatar
  [20] Michaela Kudláčková [*]

  Julianna: Jsi ten lepší druh Štíra. A neboj, Štír je prakticky nezničitelný. Každým problémem roste....

  superkarma: 0 10.02.2009, 12:11:28
 14. avatar
  [19] Michaela Kudláčková [*]

  Manx: 17 Ve hvězdách

  superkarma: 0 10.02.2009, 12:09:23
 15. avatar
  [18] Julianna [*]

  michaela.kudlackova: , taky občas rozbíjím zrcátka, nešťastná momentálně sice jsem, ale zrcátkem to teda taky nebude. Jinak díky, sedí to přesně. Omlouvám se sice nerada, ale vždy se omluvím, když udělám pitomost, přiznám to. Štír

  superkarma: 0 10.02.2009, 11:21:33
 16. avatar
  [16] Myskdalen [*]

  Taky to celkem sedí,už aby byl březen......

  superkarma: 0 10.02.2009, 10:32:16
 17. avatar
  [15] Michaela Kudláčková [*]

  gira: Někde jsem četla (asi v bobkových listech ), že dřív bylo zrcátko dost drahá věc. A když se rozbilo, tak to holt nebylo o tom jít si koupit jiný. Ta pověra má racionální podklad. Dnes jsou za pár šupů.
  Kdybych měla být 7let nešťastná za každé zrcátko, které rozdrtím v kabelce na zadních sedadlech a pod nimi, tak si to rovnou hodim

  superkarma: 0 10.02.2009, 10:15:24
 18. [14] Leidy [*]

  Míšo moc děkuji

  superkarma: 0 10.02.2009, 10:14:54
 19. [13] Božena a Jakub [*]

  michaela.kudláčková:Míšo moc děkuju ,do konce března musím dodělat důležitou práci a tak si dám pozor na dny,kdy mám být opatrná.

  superkarma: 0 10.02.2009, 09:46:45
 20. avatar
  [12] cicinka [*]

  Alisa: Takže je pro chlapy.Koukám co číhá na manžela a popřípadě tedy na mně.

  superkarma: 0 10.02.2009, 09:37:47
 21. avatar
  [11] Věrulinka [*]

  že by se mi splnil můj sen, který řeším již od října2008 , díky Míšo

  superkarma: 0 10.02.2009, 09:34:23
 22. avatar
  [10] Subinka [*]

  Alisa: to jsme na tom stejne. Ani nemam odvahu mu to precist

  superkarma: 0 10.02.2009, 08:47:28
 23. avatar
  [9] Sonne [*]

  Děkuji za povzbuzení!! Na mě NAPROSTO sedí už první věta (rak).

  superkarma: 0 10.02.2009, 08:40:00
 24. avatar
  [8] Alisa [*]

  Míšo, horoskop pro přítele je legrační...

  Slova: „Co takhle svatba, princi?“ mě dostala...

  superkarma: 0 10.02.2009, 08:36:46
 25. avatar
  [7] medovniicek [*]

  úplně to sedí

  superkarma: 0 10.02.2009, 08:27:03
 26. avatar
  [6] cicinka [*]

  Je to i pro chlapy?

  superkarma: 0 10.02.2009, 08:06:50
 27. avatar
  [5] Julča [*]

  Vivian: Všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstí

  superkarma: 0 10.02.2009, 06:42:34
 28. avatar
  [3] peetrax [*]

  michaela.kudláčková: Míšo, že tys to "Občas se vyplatí být pohotoví a nenechávat slova nevyřčena." psala pro mě a toho berana tam dala schválně?

  superkarma: 0 10.02.2009, 00:20:18
 29. avatar
  [2] gira [*]

  Miso, to je snad psano na telo . A zrovna dneska (teda uz vcera 9.2.- aha! ) jsem mela pekny "den blbec" (mj.se mi povedlo rozbit zrcatko u optika, to me pri me momentalni povercivosti dost rozhodilo ). Diky jedne dobre kamaradce uz jsem se ale otrepala a ted se tesim na ten brezen . Racice .

  superkarma: 0 10.02.2009, 00:12:05
 30. avatar
  [1] Vivian [*]

  superkarma: 0 10.02.2009, 00:04:29

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme