Bulvár

Velký Gatsby včera zakotvil v Praze!

Buďte vítáni dámy a pánové, za malý okamžik zvedáme kotvy. Upravte své garderoby, připalte doutníky a pozvedněte číše, šampaňské dnes poteče proudem… znělo v sobotu večer na lodi Tajemství, kde až do včerejšího božího rána probíhal návrat do minulého století, a to ve velkém!

dda

Foto:Foto Besi, DJ MACKIE MESSER

Stačilo učinit pouhých pár kroků, vkročit ve vybrané garderobě po vzoru Adiny Mandlové na lodní palubu, a bylo mi ihned jasné, že prožiji neopakovatelnou noc! Na palubě mne letmým polibkem ruky přivítal kapitán v pečlivě střižené bílé uniformě a další muži mě ochotně doprovodili na místo mé rezervace s výhledem na Pražský hrad. Tak započal, milé čtenářky, jeden z nejkouzelnějších večerů, který jsem doposud zažila.

Ženy u barů v luxusních charlestonkách se koketně smály, pánové s grácií a bez ostychu vyzývaly své drahé polovičky k tanci, alkohol tekl proudem a podpalubím se ozývalo jemné dunění lodního motoru.

CSCDSA

Foto: Foto Besi, DJ MACKIE MESSER

Po celý večer se na lodním parketu vystřídala řada swingujících hudebních uskupení, jako například Melody Boys, kabaretní revue Yazz &Suzie Q, DJ Mackie Messer, DJ Billy Hopp a další. V průběhu plavby jsme navíc pod vedením taneční skupiny Zig Zag Tap & Swing vypustili své swingové duše. Stylové veselí nakonec korunovala fashion show retro šatů rodinné značky Lazy Eye.

XSSAXA

Foto: Foto Besi, DJ MACKIE MESSER

Nonšalantní veselí pokračovalo až do brzkých ranních hodin...

Pro včerejší noc zkrátka stálo za to žít!

Chcete-li se i vy nechat unášet proudem času, nezoufejte, že jste o tento kouzelný večer přišli. Loď Tajemství odplouvá z pražského Rašínova nábřeží opět příští měsíc, a to 31. 7. 2014! Uvidíme se?

Čtete také.

   
16.06.2014 - Kultura - autor: Veronika Pavlíková

Komentáře:

  1. [1] knihovna [*]

    To muselo být krásné! Sml67

    superkarma: 0 16.06.2014, 07:25:01

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme