Potřebujete různé řasenky pro různé příležitosti? Teď ne! ASTOR představuje novou 3 STYLE řasenku. S ní získáte tři různé styly v jediném balení.

 

ASTOR 3 STYLE řasenka je skutečně jiná a neuvěřitelně přizpůsobivá vašim požadavkům.  Dodá řasám přesně takový vzhled, jaký si přejete. Hrajte si se svými řasami a upravte je pro různé příležitosti. ASTOR 3 STYLE řasenka vám to umožní.  

 

Ne 1, ne 2, ale dokonce tři různé styly líčení.  Toužíte po úžasné délce,  závratném objemu nebo  efektu umělých řas? Stačí si vybrat. Výsledek je vždy senzační!

 

ASTOR sloučil dvě vysoce účinné barvící formule a dva různé speciálně navržené kartáčky do jediného balení, které naprosto změní vaše líčení.

 

První styl.  První konec řasenky prodlouží vaše řasy na maximum a krásně je oddělí. Obsahuje totiž unikátní prodlužující složení náplně a speciálně navržený kartáček pro řasy, které jsou až o 60 % delší a perfektně oddělené jedna od druhé.

 

Druhý styl. S druhým koncem získáte až 15x větší objem, který zajistí patentovaný Hi-Speed Volumising kartáček. Rychleschnoucí vysoce přilnavé složení se postará o to, aby nedocházelo k hrudkování a opadávání barvy.

 

Třetí styl. A pokud vám to stále nestačí, použijte konce oba. Tím získáte maximální délku i objem a dosáhnete výrazného efektu umělých řas.

 

Černá nebo hnědá barva? Svůdně dlouhé, výrazně husté nebo  fantasticky smyslné řasy? S použitím jednoho, druhého nebo obou konců nové řasenky ASTOR 3 STYLE můžete mít cokoliv, co si přejete.  

 

Řasenka ASTOR 3 STYLE má elegantní černé balení, na němž najdete důmyslně umístěný dvoubarevný kód – stříbrnou barvu pro délku a měděnou pro objem vašich řas.

 

1 řasenka. 2 unikátní formule a kartáčky. 3 styly líčení. 0 hrudek. ASTOR  3 STYLE řasenka přidá vašim řasám na kráse... Zvolte si styl, který vám dokonale padne… je krásné být sama sebou.

 

Konečně řasenka, která je stejně přizpůsobivá jako vy sama.

 

Orientační maloobchodní cena: 229 Kč/ 279 Sk

Reklama