Jak jste si už určitě všimly, dnes začíná naše Velká vánoční soutěž. Neváhejte a zapojte se do ní, můžete vyhrát ceny za víc než 150 tisíc korun! Hlavní cena je 20 tisíc korun a 10 tisíc v poukázkách do obchodu Mall.cz.

Kdo se dostane do slosování o hlavní výhru?

Od 21. října do 22. prosince musíte získat co nejvíc dárků, celkem jich bude devět, každý týden se bude soutěžit o jeden dárek. Abyste měli nárok na hlavní cenu, stačí jich získat šest. Tři týdny máte tedy k dobru.

Množství dárků bude mít vliv na výhry. Kromě té hlavní bude ještě pět dalších výher, jakýchsi „pater“. Kdo získá jeden dárek, dostane se do prvního patra dárků, s dvěma dárky do druhého, s třemi do třetího a tak dále - je tedy jasné, že vyhrát může i ten, kdo nestihne posbírat šest dárků. Kdo jich ale naopak posbírá šest, bude mít větší šanci na výhru, protože může vyhrát v kterékoliv kategorii.

Jak získat dárek?

Každý týden můžete získat jeden dárek. K tomu musíte ovšem splnit všechny zveřejněné úkoly v tom daném týdnu (ve všedních dnech), jejich počet se dozvíte během soutěže. Úkoly pro každý den uvidíte všechny najednou a můžete si zvolit, kdy je splníte. A pokud je nestihnete splnit během dne, můžete je dodělat další den. Jediná podmínka je, že je musíte plnit ve správném pořadí - nejdřív ty pondělní, pak úterní, středeční a tak dále. Ale jak už jsme psali výše, můžete je postupně splnit třeba o víkendu.

Kromě toho budeme odměňovat každý týden ještě další soutěžící!

Soutěž probíhá od 21. 10. do 22. 12. 2013, výherce zveřejníme do 10. 1. 2014.
  • Stránka Velké vánoční soutěže je TADY.
  • Kompletní pravidla soutěže najdete TADY.
  • Kompletní seznam výher najdete TADY.

Tak co vy na to? Budete s námi soutěžit? Věřím, že ano, protože výhry opravdu stojí za to.

A máte rádi soutěže? O tom si dnes budeme celý den povídat.

Téma dnešního dne: Soutěže

  • Soutěžíte rádi?
  • Co vás nejvíc baví?
  • Jakých soutěží se účastníte?
  • Co nejraději vyhráváte?
  • Máte nějakou otázku k Velké vánoční soutěži?

To vše budeme dnes probírat. Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Jedné z vás pošleme za odměnu hru s názvem Dračí srdce. Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je SOUTĚŽ. Předem děkuju.

hra

Reklama