Milé návštěvnice a milí návštěvníci našeho magazínu!

 

Na dveře ťuká advent! Za krk nám dýchá atmosféra Vánoc. Někoho tím něžně pohladí, jiný si musí jít vypláchnout a je mu z představy vánočního cokoli ještě půl dne šoufl. Ale to opravdu není nutné. S Vánocemi totiž přichází na naše stránky spousta zábavy, kterou jsme pro vás na poslední měsíc v roce připravili.

 

Velká vánoční soutěž bude, doufáme, poklidnější než Velká letní soutěž, víc by jí to slušelo. Věřím, že pravidla i server jsou upraveny tak, abyste se všichni pohodlně dostali na naše stránky. Kdo nezná letní, ať určitě nezapomene v pátek přijít na naše stránky, kde se dozví podrobnosti.

  

Soutěž začíná 1.12., těsně před první adventní nedělí. Nechceme nic uspěchat. 

 

Během VVS (Velká vánoční soutěž) se můžete těšit na řadu doprovodných soutěžních akcí, za které můžete získat body navíc a také lákavé dárky. Některé z nich už běží:

 

Vánoční piškvorkový turnaj

Soutěž o nejlepší vánoční příběh

 

Další budou brzy následovat, proto doporučujeme sledovat hlavní stranu magazínu a vánoční přílohu!

 

Vánoce u nás ale v prosinci nekončí! Žena-in bude nadělovat dárky i v lednu! VVS totiž vyvrcholí až patnáctého ledna 2007! Věříme, že prodloužení vánočního klání a připravené ceny pro výherce Vás potěší. Všechny podrobné informace jako pravidla, přehled cen, diskuze apod. najdete v pátek na hlavní straně!

 

Takže držíme všem palce a nezapomeňte, začínáme tento pátek! 

Reklama