Nejen pohodlně nakoupit prostřednictvím e-shopu, ale ještě vyhrát exkluzivní zájezd na ostrov Gran Canaria v hodnotě 100 tisíc korun a dalších více než 50 cen mohou všichni, kdo se do 31. prosince 2011 zúčastní Velké vánoční soutěže společnosti Matějovský, předního výrobce ložního povlečení, a jeho partnerů - společností Canaria Travel, Zepter a Henkel.

soutěž

Právě zákazníkům, kteří nakupují na e-shopu Matějovský je určena Velká vánoční soutěž! Každý, kdo nakoupí zboží v hodnotě nad 3 tisíce korun a zároveň odpoví na soutěžní otázku „Kolik se prodá kusů povlečení Mission v období od 1. listopadu do 31. prosince 2011?“, se stává účastníkem soutěže. Výhercem hlavní ceny, zájezdu na ostrov Gran Canaria do luxusního resortu Lopesan Baobab v hodnotě 100 000 korun, se stane ten, jehož tip se nejvíce přiblíží skutečnému počtu prodaných kusů. Ani další tipující nepřijdou zkrátka. Na následující tři nejúspěšnější čeká cena od firmy Zepter - nádobí Junior set Zepter. Dalším padesáti věnuje společnost Matějovský balení pracího prášku Persil. Vyhlášení výsledků soutěže proběhne 18. ledna 2012 na www.matejovsky-povleceni.cz.

Kvalita a design výrobků společnosti Matějovský se již za dvacet let existence zabydlela v povědomí zákazníků a díky jejich zájmu společnost stále rozšiřuje sortiment. Samozřejmostí dnešní doby je pohodlný nákup prostřednictvím e-shopu. „Věříme, že naši zákazníci toto vánoční zpestření v podobě exkluzivní soutěže přivítají. Vždyť kdy jindy nadělovat a těšit se z dárků, než o Vánocích,“ vysvětluje záměr Zdeněk Matějovský, majitel společnosti.

Podrobné informace k soutěži jsou k dispozici na: www.matejovsky-povleceni.cz.

Reklama