Zapojte se do naší soutěže a vyhrajte krásné dárky! Kdyby se vám osobně nehodily, určitě máte ve svém okolí někoho, kdo by je ocenil, komu by udělaly radost! Chcete vyhrát žehličku, chůvičky nebo tyčový mixér? Pak se zúčastněte naší soutěže a vyhrajte!

mama

Co můžete vyhrát?

Kreativita v kuchyni je ve vašich rukou!

mamaPhilips představuje ponorný tyčový mixér HR1372 s příkonem 700 W, který nabízí pět rychlostí a tlačítko Turbo pro splnění skutečně všech individuálních požadavků. S dvojitou čepelí, odnímatelnou kovovou osou, vám umožní vychutnat si domácí stravu během několika sekund, aniž byste museli dělat kompromisy, pokud jde o funkčnost nebo design. HR 1372 je vybaven praktickým XL sekáčkem, minisekáčkem, XL sekáčkem s nožem na drcení ledu (750 ml), šlehačem a nádobkou s víkem. Zdravé rodinné večeře, kaše, jednotlivé porce dětské stravy, vše je teď doslova dílem okamžiku.

Elektronické chůvičky, jednoduché řešení pro moderní rodiče

mamaDigitální elektronická chůvička Philips AVENT SCD 510 díky jedinečné digitální technologii DECT přináší do života rodičů naprostý klid a jistotu. Soukromí je zaručeno oběma směry, ať už rodiče poslouchají své dítě nebo jej uklidňují pomocí funkce zpětné komunikace, chůva si automaticky vybere některý ze 120 bezpečných kanálů. Venkovní dosah přístroje je až 300 metrů. Pokud se rodič ocitne mimo dosah nebo se mu kontakt přeruší, je okamžitě upozorněn světelným a zvukovým signálem.

Systémová žehlička Philips GC6405

mamaU systémové žehličky Philips GC6405 je pára vyráběna v samostatném bojleru. Díky získanému vyššímu výstupu páry (70 g) s mnohem větším tlakem (4 bary) dochází k rychlejšímu a jednoduššímu žehlení.

Do soutěže se můžete zapojit hned!

Reklama