Pro ty čtenářky, které tu nejsou dlouho, vysvětlíme, co slovo hodinovka znamená.
Takže se pěkně usaďte, pohádka začíná…

 

Byla jednou jedna holčička, a ta navštěvovala pravidelně magazín Žena-in.cz. Žena-in se jí odměnila tolika kouzelnými losy, kolik hodin u nás strávila. Na jeden její los pak padla ruka štěstěny a ona vyhrála kosmetický balíček! Nemusela sem chodit pořád, ale čím častěji k nám přišla, tím víc losů získala.

Tato pohádka vypráví o řadě z vás, které tu vyhrály balík peněz nebo pěkné dárky. A dnes přichází kouzelné losy znovu, aby tato pohádka mohla být třeba zrovna o vás!

Hrajeme o kosmetický balíček. Pro další dvě vylosované máme malou pitomost (totiž drobnost J).

Jak to tedy celé funguje?

Za každou hodinu, kterou k nám přihlášený uživatel přijde, získá číslo. Pozor – za každou hodinu získá pouze jedno. Ze všech čísel pak počítač vylosuje to jedno jediné číslo, které vyhraje. Proto čím více čísel, tím vyšší šance!!!

Příklad:
Přijdete na Žena-in.cz například v pátek v rozmezí 9:00 až 9:59, obdržíte číslo 301. V neděli 8:00 až 8:59 obdržíte při vstupu na magazín např. číslo 1 540. 

Svá soutěžní čísla si můžete kontrolovat tady (klikněte).

Čili vaše soutěžní číslo bude 301 a 1 540. Pokud vylosujeme číslo 1 540, vyhrála jste!

Kdy začínáme?
Stačí kliknout na kontrolní stránku :-)

A kdy to skončí?
To poznáte sami na kontrolní stránce.

Pokud si nepamatujete nebo neznáte tento typ soutěže, podívejte se raději ještě SEM. V diskusi pod článkem jsou některé nejasnosti dovysvětleny…

Výherce zveřejníme pouze na stránkách magazínu. Výherkyně se o výhru musí přihlásit samy do 24 hodin od vyhlášení výsledků ze svého registračního e-mailu na marketa.brenikova@zena-in.cz. Jinak o výhru přicházejí!!!

O výherkyni vás budeme informovat po skončení soutěže v některé z novinek. 

Reklama