Bulvár

Velká letní soutěž začne již zítra!

 

Milé ženy-in!

Pokud nás rády čtete, můžete za to teď být i odměněny. Celkem vzato, nemusíte se ani moc snažit, ale jakmile někdo začne intenzivně soutěžit, chce-li vyhrát, bude muset taky přidat. Jinak se na magazínu nic nemění, těšíme se, že si prostor na Ženě-in užijí i ty, co soutěžit nechtějí.

Začínáme ZÍTRA!!!

Takže - TADY (klik) je diskuze, kterou jsme včera založili k Velké letní soutěži. Dostanete se na ni buď přes stránku k VLS (uvedena níže) nebo kdykoli nahoře přes redakční lištu. Tam nám pište o problémech s pravidly, s vlastní hrou, apod. Diskuze slouží také k udržení hry fair-play, takže také k žalování na ty, kteří podvádějí. Ti si u nás výhru nezaslouží!

Nezapomeňte, že v průběhu hry se může na hlavní straně objevit obrázek s bodovým bonusem. Abyste body získala, stačí na něj kliknout. (Jde to jen jednou :-). O jeho zveřejnění vás budeme informovat na hlavní straně.

Soutěž trvá do 15. září a počítá váš nejaktivnější týden. Takže nemusíte nutně soutěžit po celou dobu trvání soutěže.

V pravé liště můžete najít také fotosoutěž a vložené soutěžní fotografie se vám také započítávají do Velké letní soutěže.

Úplná pravidla soutěže se dozvíte TADY. (odkaz bude aktuální až od půlnoci.) To je vstupní strana, kde najdete všechny informace pěkně pohromadě (váš bodový účet, náhled do bodů otatních, pravidla, diskuzi apod.)

Pokud se zrovna věnujeme vydání nebo dennímu tématu a dlouho nereagujeme v diskuzi, zkuste nás prosím pošťouchnout vzkazíkem nebo mailem na redakce@zena-in.cz nebo také na marketa.brenikova@zena-in.cz

   
31.07.2006 - Společnost - autor: Markéta Breníková

Komentáře:

 1. avatar
  [2] Dux [*]

  tortora: http://www.zena-in.cz/rubrika.asp?idc=23816&id=5

  superkarma: 0 31.07.2006, 20:40:24
 2. avatar
  [1] tortora [*]

  Výpis adresáře odepřen
  Tento virtuální adresář neumožňuje výpis svého obsahu. asi se ty pravidla nedozvím

  superkarma: 0 31.07.2006, 17:12:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme