Letos jsme si skutečně nemohli nevšimnout, že přišlo léto.Opocená těla se na sebe lepí v dopravních prostředcích, deodorantů člověk vyplácá jak za celý rok, pařáky se vtírají už i do domů, kde se při normálních letních teplotách udržel příjemný chládek, vyhánějí nás k vodě, kde je hlava na hlavě.

Magazín Žena-in vám sice klimošku nenabízí (sami máme málo :-), ale má pro vás velké letní přilepšení. Hravé léto na Ženě-in Vás odmění! (Až po zásluze, samozřejmě…)

Komu se totiž doteď mozek úplně neuvařil, má výhodu, protože se může zúčastnit velké letní soutěže (VLS)! Ve výrazné nevýhodě není ani ten, kdo už ovládá jen klikání myší. Soutěž je koncipována tak, aby vyšla vstříc vašemu lenivému létu. K zařazení do soutěže totiž stačí nás navštěvovat tak, jak jste zvyklí. Pokud se ale časem ochladí a vy se vyšponujete k větším výkonům, vaši aktivitu  oceníme! U nás zkrátka nikdo nepřijde zkrátka.

Za každou aktivitu na našich stránkách  se vám začnou 1. 8. 2006 automaticky načítat body. (Kolik, za co apod.  se dozvíte později v pravidlech VLS). Skoro paralelně poběží také velká fotosoutěž a body do Velké letní soutěže tak získáte i za zasílání soutěžních fotografií.

 

Velká letní soutěž čeká na každého, kdo k nám zavítá.
Pravidla se dozvíte krátce před zahájením soutěže. A pokud je na poprvé nepochopíte, nezoufejte. My je na poprvé taky nepochopili. Poradíme vám v diskuzi, která bude k Velké letní soutěži založena a najdete ji pak také v redakční liště pod zkratkou VLS.

 

Takže všem držíme palce a těšíme se, jak to tu společně pořádně roztočíme!

Reklama