Počasí s námi dělá v posledních týdnech divy! Velká horka, přívalové deště a bouřky, které svými blesky rozsvěcují potemnělou oblohu. Ty také sebou nesou hodiny bez proudu, kdy hledáme v šuplíkách zapomenuté svíčky a doufáme, že elektrický proud brzy zapojí.

Díky počasí si uvědomujeme, jak je pro nás energie důležitá a jakou má obrovskou sílu.

Chceme vám připomenout fotosoutěž, pro kterou vám nabízí chování přírody řadu témat -  s tématem energie úzce souvisí.

Cítíte se nabití energií? Vnímáte některé věci ve svém okolí, v přírodě, které sálají energií, přenášejí energii, jsou nabité energií?

Přeneste tyto vjemy do svých snímků a zapojte se do naší soutěže!

Můžete zaslat 3 různé soutěžní snímky a těšit se na vyhodnocení soutěže, která trvá od 15. 7. do 30. 8. 2013. Pokud jste se ještě nezapojili, zkuste štěstí!

pocasi

Vyhrajte krásné ceny!

1. cenou je fotoaparát Nikon COOLPIX L820 red v hodnotě 5000 Kč.

Dalších 5 cen: balíček, ve kterém najdete krásné ceny: designovou mísu, obal na brýle, dámské tričko a termotašku přes rameno Nezapomeňte, že pro soutěž musíte být na zena-in.cz zaregistrovaná a přihlášená!

Klikněte a vložte soutěžní snímky – soutěž najdete na této stránce: Velká letní fotosoutěž nabitá energií se společností ČEPS

Partnerem naší soutěže je firma ČEPS, která zajišťuje přenos elektřiny a potřebnou rovnováhu mezi výrobou a spotřebou elektrické energie 24 hodin denně po celý rok.

Těšíme se na vaše snímky!

Reklama