„Heleď, dívej na to velký fáro. Jestli si frajer myslí, že mu to tady nějaká sežere i s navijákem, tak to je hodně blbej. Vsadím se, že má bimbáska jak malej capart,“ reagovala na příjezd muže v okázale velkém drahém autě jedna ze slečen, které sledovaly situaci na parkovišti před zahradní restaurací….

Představte si klasickou situaci: Zahradní restaurace, která skýtá přímý pohled na parkoviště, kde se střídají se svými, ať už jakkoliv honosnými, vozidly tamní návštěvníci. V jednu chvíli se ovšem ozve hlasité skřípění brzd a na parkoviště vlítne „Meďák esúvé“ a očividně situace znalá slečna pronese: „Heleď, dívej na to velký fáro. Jestli si frajer myslí, že mu to tady nějaká sežere i s navijákem, tak to je hodně blbej. Vsadím se, že má bimbáska jak malej capart!“

Celá restaurace v tuto chvíli zůstane jako oněmělá a všichni přítomní přikovají své pohledy stejným směrem. „To je jasný, počkejte, co z toho vyleze za frajera, to bude nějakej boreček s malým načiním,“ prohlásí souhlasně další slečna. „No, jako bys to neznala, když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají, ale pak to překvápko večer, to většinou stojí za to,“ přispívá svou troškou do mlýna další. Všechny svorně civí a jsou v napjatém očekávání. Z auta obřích rozměrů vylézá holohlavý chlapík kolem padesátky v kraťasech a polo tričku se zdvihnutým límečkem a šine si to směrem k restauraci. „Čau vole!“ pronese před celou restaurací a poklepává si na rameno s mužem patrně obdobných kvalit. „Čau vole, to už máš zase novou káru, jo? Ty vole, dobrá espézetka, to jsi podmáznul, co, vole?“ dostane se mu odpovědi. „Ježiši, holky, tak tohle bude extra mini třída,“ komentuje situaci očividně nejzkušenější z přítomných dam a odchází na toaletu. „By si ten imbecil měl na přední sklo rovnou napsat číslo svýho příjmu, ať se tu zbytečně nezdržuje,“ ozývá se z dalšího rohu. Všechny dámy se smějí a pokračují dál ve své veledůležité konverzaci, ovšem na jiné téma.

rtt

Tak přesně tuto situaci jsem zažila před několika dny a stala s podnětem pro (ne)vážné zamyšlení. Je pravda, že bychom asi musely být slepé, kdybychom si nevšimly faktu, že většina mužů si svá ega masíruje motorizovanými hračičkami. To je pochopitelné a myslím, že to ani nemůže kohokoliv z nás udivit. Přímou souvislost velikosti automobilu a mužského přirození jsem ovšem nikdy nezkoumala, a ani mě to upřímně nenapadlo. Vydala jsem se proto na průzkum zjistit, jak je tato nepřímá úměra pravdivá.

Rozhodila jsem proto mezi známými i neznámými dívkami sítě a zeptala se jich: Velká drahá kára = malej nefunkční kašpárek. Co vy na to?

„Když vidím chlapa s velkým okázalým autem, myslím si o něm, že je to akorát povrchní borec. Velikost přirození jsem nezkoumala, ale tyhle typy mě odrazujou. Bývají to namyšlení frajírci.“ Eliška, 26 let.

„Přijde mi to směšný takhle uvažovat. Když je ta drahá kára pěkná, tak si řeknu, že má peníze a určitě na to loví ženský. Muži mi ale přijdou v tomhle uvažování směšní, to je pravda. Akorát chtějí být zajímaví, na druhou stranu, kdo ne, že jo. Taky si kupujeme drahý nebo velký kabelky.“ Veronika, 27 let.

„Můj muž má velké přirození a jezdíme Fabií, tak ti ani nevím. Ale v mnoha ohledech asi pravdivá úvaha.“ Lenka, 41 let.

„Chlap v drahym fáru se chce předvést a balit buchty. S jeho bimbasem bych to nespojovala.“ Lucka, 20 let.

„Tak to je přesný. Svatá pravda! Honěj si ego - hlavně velký a výkoný fáro a pak skutek utek, bejvaj to takový ti pidi ubožáci. Fuj, odporný, ale když mu na to nějaký pipinky letěj, tak se jim nedivím.“ Adéla, 32 let.

„Já mám taky velké a okázalé auto a jsem žena. Tudíž o velikosti penisu to není, ale o finančních možnostech.“ Irena, 48 let.

„Můj expřítel byl hodně zakomplexovaný a je fakt, že si svoje problémy léčil okázalými věcmi. Přišlo mi, že čím silnější auto měl, tím víc mu stoupalo sebevědomí. Je to neskutečně směšné, ba dokonce primitivní. Přirození měl normální velikosti, ale o mozku už se to říci nedalo.“ Iva, 35 let.

„Každej musíme nějak kompenzovat svoje nedostatky, souhlasím.“ Olina, 49 let.

Ať je to, jak je to, my ženy v tom máme asi poměrně jasno. Výkon a velikost mužských čtyřkolových mazlíčků nás nezajímají, chceme vidět skutky. Nebo je to snad naopak? Na to se příště zeptáme přímo jich!

ttt

 

Reklama