Známe to skoro všechny. Chvilku se nám to cvičení daří, ale pak stačí, aby bylo venku krásně, v programu bylo posezení s kamarádkou u pizzy nebo aby šel v kině nový film, a je to pryč. Nájezd na zdravý životní styl nějakou chvíli trvá. Musíme si zvyknout na pravidelný režim v pohybu i příjmu potravy a pravidelnost hlavně udržet. Neslevit!

Když to zvládneme v kuse vydržet tři měsíce, začne nám možná při vynechání tréninku pohyb chybět.

Nezvládnete začít a vydržet samy? Zkuste s námi soutěžit a možná právě vy vyhrajete tříměsíční trénink s trenérem a dietní stravu zdarma k tomu! My už na Vás dohlídneme! :-)

Koho vybereme?

Na základě Vašich odpovědí v soutěži  vybereme několik adeptek, pro které pak budeme mít ještě jeden e-mailový dotazník. Na základě toho si pak některé z Vás pozveme na osobní pohovor do redakce. A pak se pro dvě z Vás rozhodneme.

Jak často?

Jedna z Vás bude trénovat dvakrát týdně, druhá čtyřikrát týdně. Jednak budete mít možnost sledovat reakce na různou intenzitu cvičení a odlišné výsledky - a pak také budete moct aspoň jedna dojíždět i ze vzdálenějšího místa.
Vybrané výherkyně budou muset písemně potvrdit, že dodrží program celé tři měsíce (samozřejmě pokud neonemocní) a nebudou mlsat nic okolo dodávané stravy. Tím by se efekt cvičení samozřejmě dost značně snížil.

Reportáže

Z cvičení budeme průběžně přinášet zprávy, fotografie a rozhovory se čtenářkami. Můžete tak začít trénovat paralelně s nimi a konfrontovat jejich pocity s těmi Vašimi. Zařídíme také on-line rozhovor, abyste se čtenářek mohly samy na cokoli ke cvičení a stravě zeptat.

A to všechno zadarmo?

Skoro. To „skoro" je tam spíš jako bič pro Vás. Taková malá částka, kterou spíše symbolicky ukazujete, že do toho jdete odpovědně. Platíte si tedy pouze symbolický vstup do fitness centra.

VSTUPTE DO SOUTĚŽE

Chcete konečně zhubnout? Získat fyzickou kondici? Nastartovat zdravý životní styl? Zkuste to s námi! Soutěžte o tříměsíční program s trenérem a dietní stravou k tomu zdarma!

Reklama