Jaký bude rok 2011, to se dozvíte od astroložky Šárky Volné alias Noor z portálu Věštírna. Vydejte se na procházku hvězdami a pohlédněte do tváře budoucnosti! Dozvíte se, zda nás postihnou katastrofy, a jak na tom bude vaše sluneční znamení...

astrolog

Co nás čeká a nemine v roce 2011? O astrologický výklad věcí budoucích jsem poprosil astroložku Šárku Volnou alias Noor z portálu Věštírna. A zajímaly mě nejen události celosvětového dopadu, jako je například ekonomická krize, ale i záležitosti jednotlivých slunečních znamení...

Medailonek: Noor

Astroložka, vykladačka tarotu a numeroložka. Astrologii a magii se věnuje už od dětství, pokračuje v rodové tradici ženské magie předávané ústní formou z matek na dcery již po celé generace. Inspiruje ji šamanská tradice.

Co říkají hvězdy o roce 2011: Bude dobrý, nebo špatný?
Určitě dobrý. Už proto, že jsme se ho všichni dožili a máme ten dar a tu možnost popasovat se se všemi jeho výzvami, otevírat se stále novým vztahům, novým možnostem, přehodnocovat známé a nefunkční názory a utvrzovat se v těch správných a životaschopných. Máme před sebou další rok, další šance, a to je skvělé.

Čekají svět nějaké výrazné pohromy?
Bohužel musím potvrdit, že i nastávající rok se budeme potýkat s nevyzpytatelností přírody. Hvězdy mluví o bouřlivých projevech elementu ohně, lze očekávat sopečnou činnost, rozsáhlé požáry, horko a sucha. Dočkáme se možná i ekologických katastrof, výbuchů a pumových atentátů se ztrátami na lidských životech. O slovo se hlásí i zapomenuté nemoci, které moderní medicína považuje za vyřešené.

A co naše země, čekají ji nějaké katastrofy, třeba povodně?
Rozvodněné toky řek už nehrozí takovou silnou, v menší míře o nich uslyšíme koncem dubna, nebudou už ale zdaleka tak ničivé jako v minulých letech. Katastrofy velkého rozsahu se naší zemi pravděpodobně vyhnou, ovšem hvězdy varují před požáry a ničivými větry. Nebude se však jednat o události územního rozsahu.

Jak to bude příští rok s ekonomickou krizí?
Následky světové krize už odeznívají, to se týká již konce letošního roku. Příští rok se ekonomická situace pomalu stabilizuje a lidé se i psychicky uklidní. Ovšem přijdou zřejmě nepopulární a nevítané zákonné návrhy, jak sáhnout lidem do peněženek ještě hloub. V této souvislosti předpovídám v druhé polovině roku stávky a vyhrocenou občanskou nespokojenost.

Ještě krátce k jednotlivým znamením, jaký bude pro ně rok 2011?

  • Berani, Střelci a Lvi naberou především pracovně nový vítr. Čeká je spousta nových nápadů a chuť aktivně provádět životní změny. Plodný, živý rok.
  • Kozorozi, Panny a Býci prožijí konečně období lásky. Nové vztahy pro nezadané, čerstvý vítr ve stagnujících citových svazcích.
  • Raci, Ryby a Štíři se pohrouží především do sebe, hvězdy přejí sebepoznávání a studiu.
  • Vodnáři, Váhy a Blíženci si konečně trochu odpočinou, vzdušným znamením půjde podnikání, investice, šanci mají sázkaři i hazardéři.

Ve spolupráci s Věštírnou: www.vykladzive.cz (klikni)

Reklama