Novinky

Věk by neměl snad až tak příliš vadit

Věkový rozdíl není až tak důležitý, hlavně že se partneři mají rádi. To si myslí čtenářka Maryene. Pozastavuje se jen nad tím, když si dvacetiletá dívka bere devadesátiletého muže. A přidává básničku.

Já myslím, že opravdu velký věkový rozdíl znamená vždycky čistou lásku. :-) Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Maryene, a přeju krásný den.


Hezký den všem.

Dnešní zajímavé téma určitě přinese hodně zajímavých příspěvků. Já osobně si myslím, že pokud si dvacetiletá dívenka bere devadesátiletého starce z velké lásky, to už je opravdu diskutabilní. Ale jinak by neměl věk snad až tak příliš vadit. I můj syn má partnerku mladší o dvanáct let a mají pěkný vztah, rozumí si a nikdo by ten rozdíl nehádal. Mladšímu synovi právě připravujeme svatbu, ten má partnerku naopak o čtyři roky starší. Pro mě je hlavní, že si rozumí a mají se rádi.

Jak je to u nás? Když jsme se s manželem poznali, nebyla otázka věku na prvním místě. Manžel je mladší o pět let než já. Znali jsme se od mládí, já jsem se poprvé vdávala ve třiadvaceti, tehdy by byl pro mě mladý. Když jsem si ho brala, už byl náš věk vyrovnaný.

A na závěr alespoň jeden veršík.

„Tučné konto, vila luxusní,

o tom nejedna dívenka sní.

A tak za muže, co už má pleny i hluboké vrásky

nakonec provdá se pouze z čisté a hluboké lásky.“

Přeji hezký den a nezadaným šťastnou volbu partnera, těm ostatním pohodu v manželství bez rozdílu věku.

Maryene

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne zní: Věkový rozdíl mezi partnery

  • Jaký je podle vás ideální věkový rozdíl mezi partnery?
  • Máte mladšího, nebo staršího partnera?
  • Funguje to?
  • Co si myslíte o tom, když je muž od 20 a více let starší?
  • Chtěla byste mladšího muže?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Za odměnu získá jedna z vás knížku s názvem Drahá Silvie (Dawn Frenchová, nakl. Argo). Je taky o vztazích. :-)

Příspěvky posílejte do dnešních 14.30 hodin, adresa je jako vždy redakce@zena-in.cz, heslo VĚK. Předem děkuju!

sil

   
13.01.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Lucie Paličková

Komentáře:

  1. [1] Rikina [*]

    Mno, ne vždy musí být dobře situovanému pánovi již devadesát, že. Sml57 Řekla bych, že dost jich stihne mít tučné konto ještě před čtyřicítkou. Takže je to opět taková lidová slovesnost. Ve skutečnosti slečny nečekají tak dlouho, až by měl partner pleny a vrásky, a hledí ho sbalit, pokud vidí perspektivu, už podstatně dříve. Což se ne vždy zadaří. Osobně znám pána, kterého opustily už dvě prsaté dlouhonohé blondýny, protože zjistily, že ho ke svatbě nedokopou. Ta třetí, s kterou on chodí teď, na to ještě nepřišla, a já jí to povídat nebudu. Sml24

    superkarma: 0 13.01.2014, 14:42:25

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme