Pohyb je v životě každého z nás nesmírně důležitý. Nejen lékaři kladou svým pacientům na srdce, aby měli dostatek pohybu a upravili svůj jídelníček. O to důležitější je pohyb u dětí. Mnohé z nich dnes bohužel raději sedí u počítačů, tabletů nebo jiných chytrých zařízení. I proto je zapotřebí děti k pohybu co nejlépe motivovat. Možností je samozřejmě několik, ne všechny jsou ale příliš účinné. Naším tipem je soutěž s Kinder čokoládou, v níž hraje sport hlavní roli.

Není nutné sbírat kódy a jíst tuny čokolády

Mnozí rodiče se mohou hned na počátku leknout, že k výhře je nezbytné sbírat spousty nejrůznějších kódů z obalů čokolád. Stačí se jen zaregistrovat na webových stránkách kindercokolada.com. Následně jednoduše vložíte video, případně fotografie vašeho dítěte při nějaké sportovní aktivitě. Příspěvek se po schválení bude zobrazovat v galerii a lidé, kteří navštíví tyto internetové stránky, budou moci hlasovat. Samotné hlasování bude probíhat po dobu jednoho týdne a následně bude vybráno 11 až 20 finalistů. Z těch poté zvolí vítěze porota, jejíž nedílnou součástí bude i některý ze sportovců, jež jsou uvedení na webu.

kinder

Vyhrát může kdokoli

Výherce spotřebitelské soutěže obdrží od společnosti Ferrero 10 000 korun, které jsou určeny na rozvoj jeho talentu v oblasti sportu. Sloužit budou zároveň i jako další motivace k tomu, aby se dítě hýbalo. Soutěž je určena dětem ve věku od 4 do 12 let z České republiky a Slovenska. Vytvoření příspěvku není nijak složité. Budete-li při natáčení videa nebo fotografování kreativní, uživatelé to jistě ocení a vaše šance na výhru se zvýší.

Podívejte se na fb profil Kinder

Určitě stojí za to podívat se přímo na facebookový profil Kinder, kde jsou prezentována videa a upoutávky, na kterých spolupracovali známí sportovci, jejichž jména jsou uvedena přímo na webu.

Chcete vyhrát s vaším dítětem i vy? Neváhejte a registrujte se zde!

Reklama