Bulvár

Věděl, že bude mít rybu chycenou a jistou.


Krásný i když momentálně pochmurný den,před deštěm.

Revizor je také zaměstnání,ale já bych to nikdy dělat nemohla,bylo by mi líto lidí,kteří lístek nemají.Dnes již většinou chodí s policií,tudíž bych lidi pouštět ani nemohla.

Ale k situaci,která se mi stala asi tak před 25 lety.Jezdila jsem ráno prvním autobusem v 4.20.Někdy se stávalo,že přijel na stanici dříve a ujel mi.Vylítla jsem z domu a sáhnu do kapsy a peněženka nikde.Letím dále,nedá se nic dělat,pojedu na černo,doposud revizor takto brzo ráno nepřišel.

To jsem se mýlila,jak psala již jedna žena-in,zákon schválnosti.Sedím vzadu,nastoupil předními dveřmi a i přesto,že nás ráno moc nejezdilo,než došel ke mně,byla zastávka a já vystoupila s vědomím,že přijdu pozdě do práce.Čekala jsem na další autobus,nastoupila a říkám si dobrý.Předposlední stanice a hle kdo nenastoupí,revizor.Krve by se do mne nedořezal,bylo jasné,že mně to nemine.

Nešlo mi o peníze,peněženka doma i s OP.Dopadlo to tak,že se mnou vystoupil a šel do práce,kde na mě již čekali kolegové,otvírala jsem podnik.Požádala o zapůjčení peněz,abych mohla zaplatit.

Rozloučili jsme se a on mi říká,to jste nemusela vystupovat a čekat na další autobus,mě bylo jasné proč ?Jaký já měla vztek,to se nedá ani popsat,protože on si schválně počkal na další,věděl,že bude mít rybu chycenou a jistou.

Věrilinka


Milá Věrilinka,

ďakujem za príspevok. Na revízorov mám podobný názor ako Vy. Ten Váš si ešte na Vás zámerne počkal, pretože vedel, že ide na isto. Jednoducho  to nedokážem pochopiť !!! Veď ľudia by si mali pomáhať.   

Krásny deň :-)

   
02.05.2006 - Společnost - autor: Natálie Rolková

Komentáře:

 1. avatar
  [3] Kelly [*]

  Mě jednou kontroloval revizor ... výšky tak metr-šedesát, kožené kalhoty, kožená bunda ... na tom asi 3 tuny cvočků. Nejprve jsem zalapala po dechu, ale "hodila" jsem smeč a nejprve chtěla vidět jeho placku i legitimaci. Měl - ukázal, tak já jemu taky ... ale to je už historie. Dnes chodí většinou v MHD mundúru

  superkarma: 0 02.05.2006, 13:38:13
 2. avatar
  [2] erKa [*]

  Věrulinka:

  superkarma: 0 02.05.2006, 13:21:14
 3. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  A mám taky překlep,Věrulinka,pardon.
  Málo platné jsou placeny,čím více pasažérů neplatících,tím větší jejich odměna.

  superkarma: 0 02.05.2006, 13:17:37

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme