Ženy a krása k sobě neodmyslitelně patří. Chceme být krásné, mít mladistvý vzhled a chceme, aby naše pokožka byla hydratovaná a bez vrásek. Dnes již víme, že to, abychom vypadaly dobře, je spojeno s kvalitní péčí. Jen málokomu z nás je dáno geneticky do vínku, že vliv času nezanechává tak výraznou stopu stárnutím, jako nám ostatním.

Ženy se stárnutím a s vráskami, které odhalovaly věk, bojovaly od nepaměti. Touha po věčném mládí se promítala do různých bylinných odvarů, lektvarů, magických věcí jako byla kouzla, zaříkávání až po koupele v krvi mladých panen. Pro zachování krásy a mládí byly ženy a často i muži schopní udělat neuvěřitelené věci.

AvonPříroda je ale mocná a již dávno řady vědců zkoumaly vliv jednotlivých přírodních látek a jejich působení na pokožku. Vědci vycházeli ze zkušeností s léčivými bylinami a s dalšími plodinami, ať už to byly listy, plody nebo samotný kořen rostliny. Také ale zkoumali minerály a stopové prvky nebo samotný proces stárnutí, jak se pokožka chová a co způsobuje stárnutí kůže. Tyto zkušenosti přenášeli dál a to jak do léčitelství a následné medicíny, tak pro výrobu kosmetiky. Dodnes z těchto zkušeností čerpá a řada přírodních složek či minerálů, tuků je základem pro pečující a regenerující produkty spojené s péčí o pokožku obličeje i těla, také pro přípravky, které pečují o vlasy.

Věda je ale dnes na špičkové úrovni. Pro vývoj jednotlivých přípravků jsou vytvořeny celé vědecké týmy a na složení produktu pracují v laboratorním prostředí i několik let. S prací odborníků je spojen nejen vývoj výrobku, ale také vědomí chování struktur pokožky nebo vlasů – vše musí být ve vzájemných souvislostech.  Než se dostane kvalitní pečující přípravek na trh, je jeho vliv podpořen výzkumem. Teprve po jeho pozitivním testování se dostane do obchodu, kde si jej můžeme koupit.

Revoluční přípravek proti vráskám!

Přípravek, který vyžaduje důležitou pozornost všech žen vám již brzy představíme. Jde o  první výrobek na trhu s molekulou A-F 33, která aktivuje blokovaný kolagen. Tato inovace byla inspirována výzkumem, který získal Nobelovu cenu!  Odhalil totiž, že tělo vytváří látky, které mohou blokovat produkci některých základních proteinů. Vědci se nechali výzkumem inspirovat a objevili specifickou látku blokující kolagen. Pro její deaktivaci vyvinuli právě speciální molekulu A-F 33, která napomáhá efektivnější produkci kolagenu.  Vzniklo tak vyplňující sérum proti vráskám, které uvedenou molekulu obsahuje a účinně podporuje produkci kolagenu již za 72 hodin. Výsledkem jsou vrásky redukované co do počtu, hloubky i délky.

Co je kolagen?

Kolagen tvoří 30% hmotnosti bílkoviny člověka, 10% celkové hmotnosti člověka a až 70% kůže! Je zodpovědný za pružnost, pevnost, hydratace a udržení správné vlhkosti kůže a soustavné ponoření jejích buněk. Vlivem stárnutí organismu nastává úbytek kolagenu, což způsobuje například tvorby vrásek. Ve vědeckém světě má své obrovské využití. Přírodní kolagenmá plné využití v kosmetice i v medicíně pro regeneraci a omlazení. Je nazývám pravým elixírem mládí, protože jeho využití je velmi efektivní. V kosmetice je jeho využití velmi důležité – napomáhá odstraňovat následky stárnutí kůže, tím, že útočí již na jeho příčiny – což je ztráta kolagenu v pokožce. Zajímavost: Přirodní kolagen si zachovává dokonce i po uložení v nádobě ze skla strukturu trojité šroubovice - helisy, která je typická pouze pro bílkoviny živých organismů. Je pravděpodobně jedním z největších objevů světové kosmetologie i biotechnologie bílkovin.

„Je to nový milník v péči proti stárnutí pleti. Molekula A-F33 pracuje na jiném principu než dosavadní technologie založené na AHA kyselinách a retinolu. Speciální složení deaktivuje látky blokující kolagen a pomáhá zvýšit jeho produkci. Jsem ohromená výsledky, které výrobky přináší: 100 % žen, které se zúčastnily testování, potvrdilo jejich účinnost,“ říká Dr. Cheryl Karcher M.D., certifikovaná dermatoložka a konzultantka kosmetické firmy, New York.

Těšte se na novinku, o které se již brzy dozvíte na našich stránkách!

Reklama