Bulvár

Věčně mladá Yveta Blanarovičová oslavila dvacítku!

Ve španělském stylu, hudbou a vínem oslavila nadcházející májové dny zpěvačka Yvetta Blanarovičová  v nově upraveném hotelu Barceló na Praze 4. Slavnostního večera spojeného s charitou se zúčastnila také sympatická modelka a moderátorka Jana Doležalová, malíř Kristián Kodet, fotograf Jadran Šetlík a další. Nově pozměněný hotel Barceló změnil image a přizpůsobil se místu, kde se nachází – v nejmodernější pražské čtvrti kancelářských a firemních budov přechází na obchodní klientelu.

yve

Na slavnostním večeru se podávaly speciality španělské kuchyně a dominovaly červená a černá, typické barvy španělských toreadorů. Barcelo na Praze 4 je již 142. hotelem celosvětové sítě patřící legendární rodině Barceló, která ji úspěšně vede už po tři generace a v Česku slaví letos 20 let své existence. Jeho komfort oceňují zejména byznysmeni, kteří do pražské metropole přijíždějí na obchodní cesty.

barcelo1

Yveta by mohla oslavit i svoji dvacítku, co říkáte?

„V životě jsou nejdůležitější vztahy - obchodní, ale i rodinné. A právě tím jsou Španělé pověstní. Navíc květen, máj,  je právě měsícem vztahů,“ uvedla Blanarovičová, která na tuto jihoevropskou zemi nedá dopustit. Španělsko má ráda, často je navštěvuje a také její Nadace La Sofia je právě o vztazích. Podporuje totiž talentované děti z dětských domovů. Na španělském večeru Yveta Blanarovičová zazpívala  písničku Contigo En La Distancia (Vzdáleně s tebou) a pozvala přítomné k účasti v tombole, pořádané na podporu Nadace La Sofia.

rodinaZdroj a foto: tisková zpráva

   
02.05.2014 - Společnost - autor: (red)

Komentáře:

 1. avatar
  [2] kobližka [*]

  Pěkná baba.

  superkarma: 0 02.05.2014, 14:28:18
 2. avatar
  [1] Jindriska8 [*]

  Sluší jí to!Sml16

  superkarma: 0 02.05.2014, 14:00:09

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme