Společnost PROFIMED, zabývající se „péčí o zuby“, oslavila své desáté narozeniny. Původní česká společnost se od skromných začátků trojčlenného týmu působícího v malé prodejně vybavené kartonovým nábytkem významně rozrostla.

Uznávaný řetězec prodejen profesionální péče o zuby a tělo i zavedený velkoobchod obsluhovaný desítkami zaměstnanců vybavených odbornými znalostmi a zářivým chrupem měl z čeho se radovat.

Jako dovozce i prodejce je Profimed vyhledávaným a doporučovaným partnerem profesionálů – zubních lékařů a dentálních hygienistek. A právě v kruhu svých největších „zubních“ partnerů, slavných zákazníků a redakčních týmů mnoha respektovaných magazínů, firma připíjí na své kulaté narozeniny a stále zdravější a krásnější zuby všech.

Na počátku chladné říjnové noci se tak průčelí elegantní restaurace v Praze Podolí zahalilo do růžové firemní barvy symbolizující zdravé dásně a interiér vyzdobený perlami uvítal své hosty. Předepsaný dress code „zuby jako perly“ dodržel každý. Některé dámy pak efekt podtrhly perlovými šperky a mnozí vsadili i na kontrast černé barvy oblečení. K perlovému tématu už zbýval jen perlivý nápoj. Šampaňské Moet&Chandon si hosté brali ze speciálně k tomuto účelu vyrobených šatů dvou statečných modelek, které zpříma stály a vítaly hosty. Sklenička na šampaňské díky důmyslnému nápadu nalitá svítila růžově a…nebylo možné ji odložit díky absenci podstavce. Hosté tak své sklenky třímali a v momentě, kdy vypité začaly pohasínat, byly neúnavně barmany dolévány. Tento fakt označila Halina Pawlowská za jediné slabé místo večera, který se táhl nocí až do bílého (jak jinak) rána. Společenským programem neformálně provázela zákaznice Profimedu Mahulena Bočanová a fotoaparátům vracela blesky svým bělostným úsměvem. Vozy mini cooper, které snoubí módní trendy s tradicí a kvalitou, byly vhodným dopravním prostředkem pro transport znavených hostů k domovům.

A pro zákazníky, se kterými si Profimed nemohl připít perlivým nápojem, připravil na zimní trh mnoho významných novinek pro zdraví a krásu zubů – pro zuby jako perly. :-)

    

 

 


 

Reklama