Čtenářka Zdenkar soudí, že schované věci nikdy nemohou nahradit krásné zážitky, které z dětství má, a to hlavně díky rodičům...

Šťastné dětství požila čtenářka Zdenkar a rozhodla se o tom napsat příspěvek do dnešního tématu. Samozřejmě jí i zbylo několik drobností, ale hlavní jsou (podle ní) zážitky. Souhlasíte?


Hezký slunečný den.

Mám kromě knížek, fotografií a různých jiných předmětů, schované hlavně vzpomínky na krásné dětství. Vzpomínám na rodiče, jak se nám věnovali. Po večerech nám četli nebo vyprávěli různé příběhy z jejich dětství. O prázdninách jsme jezdívali na výlety, do zoo a nebo jen tak do přírody, pod stan. Protože jsme bydleli na vesnici chodívali jsme do lesa krmit lesní zvěř. A v zimě jsme jezdívali na kopci buď na lyžích, nebo na saních, ale ty sáně nebyly obyčejné, byly to igelitové pytle naplněné slámou.
Těch zážitků mám ještě spoustu, ale nikdy nezapomenu na to, jak se nám rodiče hodně věnovali, přestože jsme byli čtyři děti, vždycky na nás měli čas. Škoda, že je nezažily i moje děti, měly by taky krásné vzpomínky.

Hezký den přeje,
Zdenkar

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 26. září 2011: Co si schováváte z dětství?

AkvariumZavzpomínejte v dnešním tématu na své dětství, milé čtenářky a odpovězte mi na otázku...

  • Co si schováváte z dětství?

Jsem hodně zvědavý, protože sám jsem zjistil, že těch věcí moc není. Máte nějakou hračku? Sbírku známek? Časopisů? První kolo? Deníček? Obrázek? O tom všem mi napište na redakční e-mailovou adresu (viz níže). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec. Za svůj příspěvek můžete získat hezký dárek, totiž: hru Pravěké akvárium od firmy Albi a krásný „kočičí“ deníček.

Příspěvky zasílejte do 15.00 hodin 26. září 2011.

Reklama