Dobrý den, milé dámy, sice jsme se dlouho neviděli, ale aspoň jste měly čas načerpat nové lechtivé zážitky, o kterých si dnes budeme povídat. Protože už je prakticky jaro (i když zimu nikdo neviděl), lezou na lid všeobecně chutě. A nejen na lid. Jen se rozhlédněte kolem sebe, jak spolu roztomile dovádějí zvířátka (jen s vysvětlováním dětem je to trochu problém, ono obligátní „mají se rádi“ u mého synka jaksi nestačí).

To jsou všechno důvody, proč bych se vsadil, že jste se určitě staly svědky, a možná přímo aktéry, nějaké veselé příhody, která s tématem souvisí. Možná jste se staly svědky i okamžiku, který byste raději neviděly, ale to všechno k tématu pochopitelně také patří. A pokud jste třeba otevřely v práci kumbál a našly v něm dva kolegy (jejich pohlaví může být libovolné), určitě je správný čas, abyste nám o tom napsaly.

Raději budu dnes večer za zážitky veselé a hravé, jak pravila kdysi reklama, ale pochopitelně se můžete svěřit, pokud to s tím harašením někde zachází dál, než by mohlo být jedné straně příjemné. To sice nebude lechtivé, ale určitě užitečné. Jako starý harašník se vám pokusím poradit.

Určitě mne ale také zajímá, jak na podobné věci reagujete. Vezměme si dvě základní situace.
A) On je hezký, vy jste volná, chcete ho a zkusí to
B) On je nehezký, nebo vy jste nevolná a on to zkusí

Máte třeba pro možnost B nějakou naučenou etudu, jak mu to znepříjemnit? Nebo máte spíše etudu na první možnost? O všem nám napište, každý, včetně mne, se rád poučí!

Reklama