Už zanedlouho se Špindlerův Mlýn stane místem s nejvyšší koncentrací ženské krásy v České republice. Ty nejpůvabnější dívky z Čech, Moravy a Slovenska zamíří právě sem, aby se zde utkaly o titul Miss Junior 2013!

miss

Historie soutěže krásy Miss Junior se píše už od roku 2000 a hledá dívky, které zaujmou nejen svýmvzhledem, ale především svou osobností. Samotné motto soutěže hovoří jasně: „hledáme charisma, ne ramínko na šaty“. Kdo se stane letošní vítězkou této soutěže, je zatím ve hvězdách. Jisté ale je, že to bude dívka, která prošla dlouhou cestou od základních kol až do velkého finále a svým šarmem přesvědčila, že má na to stát se budoucí Miss Junior 2013.

 Rozhodněte právě vy, kdo se stane Miss sympatie!

Konkurence byla mimořádná! Do letošního ročníku této populární soutěže se přihlásily stovky dívek ve věku 15 – 21 let z celé republiky. Castingová kola byla náročná nejen pro soutěžící, ale také pro samotnou porotu.  Z obrovského množství krásek musela vybrat pouze třináct finalistek, které 5. listopadu přijedou do Hotelu Palace-Clubve Špindlerově Mlýně, aby bojovaly o tituly Miss Junior 2013 České republiky a Miss Junior 2013 Slovenské republiky. Které dívky se do finálového kola probojovaly, můžete už nyní zjistit na facebookovém profilu Miss Junior a zároveň zde hlasovat pro Miss sympatie 2013.

mis

Celým večerem bude provázet herečka Miluše Bittnerová, která je zároveň ambasadorkou Miss junior.

Na to, že Miss Junior 2013 se stane ta pravá, dohlédne odborná porota v hvězdném složení. Usedne v ní herec Tomáš Matonoha, herečka Kristýna Janáčková, herečka Vendula Křížová, fotograf Jakub Ludvík, Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská, Česká Miss World 2013 Lucie Kovandová, Česká Miss 2010 a zpěvačka Jitka Válková, modelka Eliška Bučková a zpěvačka Kamila Nývltová a samozřejmě i partneři soutěže.

Slavnostní večer: nové módní kolekce i hvězdné hlasy

 Večer, během něhož zvolí odborná porota vítězku letošního ročníku soutěže, bude vskutku skvělou podívanou. Dámy se mohou těšit na kolekci letních šatů Slam 69, večerní šaty uznávaného módního návrháře Mirka Bárty, ale i tradiční promenádu v plavkách. O choreografii večera se postará Libuška Vojtková. Na své si přijdou nejen milovníci přirozené ženské krásy, ale i skvělé muziky v podání Kamily Nývltové a Kamila Střihavky.

Chcete-li zažít večer plný krásy, zábavy a napětí, zapište si do diáře: 5. listopadu, 19.30 Hotel Palace-Club - Špindlerův Mlýn a Miss Junior 2013!

Reklama