Bulvár

Večer pro dobrou věc

Večer pro dobrou věc se koná v pořadí jako jedenáctý ročník, jedná se společensko-kulturní akci, kde vystoupí řada známých herců, zpěváků, bavičů a umělců na podporu dětí a dospělých lidí.

Večer pro dobrou věc se uskuteční 23. března 2012 Divadle od 19.00 hodin v Jaroměři.

Pořadatel akce je David Novotný za podpory Městkého kulturního střediska a města Jaroměř.

Záštitu nad touto akcí převzal starosta města Jaroměře Ing. Jiří Klepsa a poslankyně a místopředsedkyně zdravotního výboru Poslanecké sněmovny Mgr. Soňa Marková.

Výtěžek bude věnován Základní škole speciální v Jaroměři a Martinovi Zachovi, vítězovi Muže roku 2009. Děti ze sociálních zařízení budou také přítomny na této akci a podle slov ředitelky Zdeny Gundzové se již velmi těší.

Je to již dvanáctý rok, co tuto akci pořádám, je to opravdu příjemné pokračovat v tradici, která je smysluplná a pomáhá těm, kteří to potřebují dodal David Novotný.

Na tento večer zavítá Zora Jandová, Sisa Sklovska, Ivana Jirešová, Tereza Mátlová, představitelé z muzikálu Děti ráje, Chantal Poullain, Gábina Goldová. Slavnostní večer bude moderovat Štěpánka Duchková a Muž roku 2009 Martin Zach.

Pavel Vik „MAX“ - Profesionální motocyklový kaskadér. Největší sportovní úspěchy: MISTROVSTVÍ EVROPY 2006 - 10. místo; MISTROVSTVÍ SVĚTA 2007 - 11.místo, jeho stroj budete moci vidět ve foaje, kde bude vystaven.

  • Vstupenky můžete zakoupit v Turistickém informačním centru Jaroměř, nám. ČSA 16, 551 01 Jaroměř, tel. 491 847 220. 491 812 400.
  • Generální partneři: Rund s.r.o. a Profi market Jaroměř, Autoprodej Rohan Česká Skalice, Dražby EU s.r.o. - drazbyeu.cz, PROST orientační systémy Velichovky, Elza s.r.o. Předměřice nad Labem, Papírnictví Jarpa Jaroměř a Pojišťovna Generali.

Přijďte podpořit dobrou věc a strávit příjemně prožitý večer.

   
19.01.2012 - Kultura - autor: (red)

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Jindriska8 [*]

    Sml67Divadlo v Jaroměři občas navštívím a pořádají tam různé zajímavé akce.Sml22

    superkarma: 0 19.01.2012, 10:35:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme