Prý se tak pozná otevřenost vztahu. Lékaři doporučují dávat průchod fyziologickým pochodům už od starověku. Přesto naše konvence některé tělesné projevy považuje za neslušné. Čtenářka Sisinaipi se s nimi musela u partnera smířit...

Jak to máte s větry? Na tuhle zásadní otázku naráží ve svém příspěvku čtenářka Sisinapipi...


Dobrý den milé ženy a redakce.

Co jsem změnila já na svém partnerovy. Některé ženy blázní, když chlap nechá zvednuté prkénko na záchodě? Pořád mi vrtá v hlavě proč? Tohle téma je docela často používané ale můj názor je ten, že je to v celku jedno. Když půjde na záchod on a nechá prkénko nahoře, já pak musím prkénko dát dolů. A v opačném případě, když ho nechám dole, tak on ho musí pochopitelně zvednout né?? Takže je to férový, když ho kvůli tomu nepeskujeme, co vy na to?  

Vezmu to prvně opačným směrem, v čem ho nedokážu změnit. Spíše se jedná o zlozvyky. Jeden co mě nejvíce vytáčí je, když nechá mokrý, zmuchlaný ručník ležet na pračce, místo toho aby ho pověsil. Další věc se kterou s ním nehnu, je chroustání brambůrek, místo toho aby si tu papulu u toho žvýkání zavřel to né, slyší ho snad i sousedi nad námi. Ty ponožky co si večer před spaní šupnul na zem, tak jsem ho naučila :) S příkazem ať si to dá alespoň na svojí skříňku. To už celé 4 roky dodržuje. Divíte se ponožky na skřínce, nevadí mi že to tam leží jelikož jak přijde z práce převléká se celý, tudíž nezapáchají. V tom je tedy dobře naučený, já jak přijdu domů, trvá mi i 2 hodiny než se převleču do domácího.

Jelikož jsem nekuřák, tolerovala jsem kouření doma jen za nepřítomností dětí, jelikož jsem slyšela o unikátní ekologické cigaretě, neváhala jsem a pořídila jí. Úspěchem jsem samozřejmě neuspěla, ale bacha jen na týden. Jak to leželo na stole, důvodně jsem to tam nechala. Prvně ani nechtěl zkusit ale nakonec mu to nedalo. Zkusil a kouří jí už 2 roky, chci tím říct, že normální cigaretu už si nezapálí. To byl pro mě úspěch ze všech největší. Ještě tak odbourat i tu eko :) ale to už po něm nežádám.  Ještě k jedné změně se tedy musím pochválit. Neustále si dával nohy na stůl, u dětech mu to samotnému vadilo, tak jsem to uvedla na pravou míru. A nohy na stole ? jedině ty které stůl drží stát:) Pohozené oblečení, to není jeho záležitost, v tom by on mě spíš měl změnit on :))) Sem tam mi spadne nějaký ten kus oblečení, když si přenáším prádlo k žehlení. Jo a ještě musím napsat jeden otřesný zlozvyk. Nechává ostříhané nehty na stole, strašná to představa viďte, když ho upomenu, že jich tam asi zapomněl, víte kde je posléze najdu. Říkáte koš? To né, při zalívání kvítek mi jich tam vždy několik vyplave.

Co se týče estetické stránky, no za těch pár roků se mnou strávených mu pár šedivých vlasů naroslo:) V čem já ho dokážu vytočit? Když použiju jeho holicí strojek na své nohy, jsem líná si přendat svojí břitvu do stojku a taky si ho šetřím:) A když omylem vezmu po ránu jeho kartáček už si ho namočím, pak zjistím, že není můj. Vrátím ho zpět. Ale už mu nevymluvím, že jsem ho nepoužila.

A poslední věc ve které ho už asi nikdy nezměním, je hlasité říhání a prdění.

Hezký zbytek dne,
Sisinapipi

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturu.

Téma dne 15.11.2013: Maličkosti, které jste na něm změnila

  • Co se vám podařilo na vašem partnerovi změnit?

Své příspěvky k tomuto tématu zaměřené na detail (tedy hlavně na maličkosti) mi posílejte v pátek 15.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce. Jedna autorka příspěvku obdrží od redakce krásný dárek pro něj: Toaletní voda Ermenegildo Zegna Uomo v hodnotě lehce přes 1600 Kč. Její příspěvek ale musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Zasílejte je na e-mailovou adresu:

uomo

Reklama