takový názor zastává naše čtenářka s nickem telelot a má proto několik důkazů. Její maminka byla vyšší než táta a vydrželi spolu 32let. Její šéf v práci byl malého vzrůstu a s autoritou neměl problém, takže napoleonský komplex se neukázal ani tady

Dobrý den, posílám příspěvek na dnešní téma. Se svou výškou 174 cm jsem spokojená, řešit jsem ji nikdy nemusela. Myslím si, že na výšce vůbec nezáleží, tedy pokud zrovna nechcete hrát basketbal, rozhodně bych nevybírala partnera podle toho, jak vysoko vyrostl.

Důležitější je pro mě povaha, vlastnosti, společné záliby, tolerance, spolehlivost....Mezi rodiči mé kamarádky je výškový rozdíl 40 cm (Táta dlouhej, máma krátká, děti jako pimprlátka....) a za 3 roky oslaví zlatou svatbu. Pár, kde je muž menší než žena znám z vlastní rodiny - na ukázku vám posílám fotku svých rodičů - zamlada - mamka byla vyšší než taťka a dokonce i o 11 let starší.

naši

Manželství jim vydrželo 32 let až do tátovo předčasné smrti (infarkt) a že by spolu někdy řešili, kdo je menší, tak to fakt nikdy.

Hádali se úplně kvůli jiným prkotinám.

V práci jsem kdysi měla šéfa, který byl o 2 hlavy menší než já. Jako jediný vydržel ve funkci až do důchodu, odcházel sám až v 66 letech a to ho ještě prosili, ať to ještě chvíli vydrží, než budou mít náhradu. Se svojí „malou“ výškou neměl problémy, měl přirozenou autoritu a dokázal ukočírovat podnik o 150 lidech.

Zatím poslední šéf (před měsícem odvolaný z funkce) byl na chlapa vysoký akorát, ale svoje megalomanské nápady, které vyústily až v jeho odvolání, zkoušel prosazovat řevem, dupáním a ve finále bušením do stolu se slovy: „Já jsem jednatel, já to tak chci“... Teď už to naštěstí zkouší někdy jinde.

Takže vážení, ve výšce to opravdu není

Krásný den přeji všem

telelot

Milá telelot, já vím, že výjimky existují, a je dobře, že jste nám o nich napsala. Ale malí muži se musí víc snažit, aby se povznesli nad svůj handycap. To vysocí si myslí, že jim všechno půjde samo.

Text nebyl redakčně upraven

Máte také nějaké dobrý příklad toho, že na výšce nezáleží? Nebo jste se v životě přesvědčila o opaku? Zahrála někdy výška ve vašem životě roli? Jakou? Napište nám na adresu: redakce@zena-in.cz

Reklama