Zdraví

Ve štíhlé linii

 

V ČR první a jediný přírodní klinicky ověřený produkt pro cílenou regulaci hmotnosti je zárukou, že letos vklouzneme do jara štíhlí a bez komplexů ze „sněhulákovské“ postavy. Navíc má velmi praktické balení – vypadá jako smetana do kávy, po které však půjdou kila dolů místo nahoru.        

 

V minulosti převládala myšlenka, že dlouhodobou sytost podporují zejména proteiny a vláknina. Poslední výzkumy nicméně ukazují, že sytosti je možné dosáhnout i pomocí tuků. Účinné látky obsažené v přípravku SlimCUP působí na receptorové proteiny, které se nacházejí v tenkém střevě, a vytvářejí pocit dlouhodobé sytosti. Na rozdíl od ostatních tuků zůstávají malé kapky SlimCUP ve střevě déle, a tím prodlužují pocit sytosti po jídle. Klinické studie prokázaly, že přípravek SlimCUP pomáhá lidem méně jíst již od prvního dne, protože omezuje potřebu přesnídávek a snižuje chuť na jídlo. Dovolí nám tak snížit příjem kalorií denně až o jednu třetinu.

 

Moudrost z přírody 

SlimCUP se nespoléhá na chemikálie ani objemová činidla a pomáhá kontrolovat chuť k jídlu přirozeně a účinně. Nepoužívá žádná další aditiva, to znamená, že neobsahuje žádné umělé příchutě, sladidla nebo konzervační látky. Je čistě přírodního původu, vyrobený z patentované krémové emulze z palmového oleje, ovesného oleje a vody. Lipidy (tuky), jež obsahuje, se přirozeně vyskytují v potravinovém řetězci. Výrobek je vhodný i pro vegany. Nebyl a nebude na zvířatech testován. Veškeré výživové fyziologické pokusy s patentovanou emulzí byly provedeny na zdravých dobrovolnících (169 mužů a žen).

 

 

Místo dresinku

Mezi další jedinečné výhody nového doplňku stravy SlimCUP patří elegantní a praktické balení. Malé kelímky můžeme mít kdykoliv po ruce, vzít si je s sebou do práce nebo do restaurace na oběd. Jednou z možností je vypít SlimCUP přímo z kelímku, dalším způsobem použití je přidat jeho obsah do kávy, čaje, jogurtu, cereálií apod. A pokud jsme zvyklí dát si k obědu či k večeři jen lehký salát, stačí „vyklopit“ obsah kelímku na zeleninu a máme připravený originální dresink! Energetická hodnota jedné dávky je 155,4 kJ (37,80 kcal).

Doporučujeme užívat 1 až 2 dávky denně, jako součást snídaně a oběda nebo večeře.

 

Kam s ním?

Přípravek SlimCUP skladujte v suchu a temnu, při pokojové teplotě, NE v chladničce!

 

Komu SlimCUP prospěje především?

+ lidem s nadváhou či obezitou

+ aktivním osobám, které se snaží udržet si ideální váhu

+ všem zklamaným, kteří již vyzkoušeli mnoho diet a žádná nezabírala, nebo se dostavil jo-jo efekt

+ lidem, které chtějí jíst méně a preferují přírodní metody

+ osobám, které trpí nesnášenlivostí chemicky vyráběných produktů k podpoře snižování hmotnosti (např. koktejly, kapsle, tablety)

 

 

Nejčastější otázky ohledně užívání přípravku jsme pro vás rovnou zodpověděli!

 

Působí SlimCUP vzájemně s antikoagulanty nebo antikoncepcí?

Jedná dávka emulze SlimCUP obsahuje 2,1 g tuku, což je stejné jako půl lžičky margarínu. Protože se jedná o přírodní tuk, který se nachází i v potravinovém řetězci, nejsou známy nebo očekávány žádné interakce související s užíváním této emulze současně s antikoaguláty nebo antikoncepcí.

 

Mohou ke snížení váhy používat SlimCUP děti?

SlimCUP byl původně vyvinut jako potravinový doplněk pro dospělé. Protože se ale emulze skládá ze 100% přírodních přísad, není důvod, proč by jej nemohly užívat děti. Přesto doporučujeme, abyste se poradili s lékařem; řízení váhy a její snížení obzvláště u obézních dětí by mělo probíhat pouze pod lékařským dohledem.

 

Mohou SlimCUP užívat těhotné nebo kojící ženy?

Těhotné ženy s BMI > 35 by měly před užíváním emulze SlimCUP konzultovat svého lékaře.

Protože se emulze skládá ze 100% přírodních přísad, může SlimCUP u kojících žen podporovat kontrolu denního příjmu energie. Vezměte ale prosím na vědomí, že obzvláště kojící ženy by neměly rychle snižovat svou váhu, protože se pak mohou v tukové tkáni nahromadit škodlivé látky. Když dojde ke zhoršení mateřské tukové tkáně, jsou tyto látky obsaženy v mateřském mléce.

-

Mohou SlimCUP užívat lidé s vysokou hladinou cholesterolu?

Konzumace emulze SlimCUP by neměla mít žádný vliv na krevní lipidy (cholesterol ani triglyceridy).

SlimCUP cholesterol neobsahuje (neobsahuje žádný tuk živočišného původu).

 

SlimCUP a cukrovka druhého typu

Obecně vzato, lidé s cukrovkou typu II mohou SlimCUP užívat. Množství tuku, které se SlimCUP obsahuje, je relativně malé – rovná se například půlce plátku salámu nebo půl lžičky margarínu. Pro srovnání tuku a energie s jinými potravinami přikládáme tabulku. Pokud máte tento dotaz kvůli lékům, které užíváte, neměli byste mít v tomto případě problém. Pokud je nám známo, palmový nebo ovesný olej nijak na léčiva nepůsobí. Obecně vzato, pokud můžete brát léky s jídlem, můžete také užívat SlimCUP. Pokud užíváte léky, na jejichž balení je uvedena interakce s potravinami, doporučujeme vám, abyste konzultovali svého lékaře. O

 

Můžu přestat brát SlimCUP po té, co dosáhnu ideální váhy?

Okamžitě přestat s užíváním emulze SlimCUP po dosažení cílové váhy nedoporučujeme, a to obzvláště pokud jste prošli radikální dietou.

-

Mohou SlimCUP užívat pacienti s onemocněním štítné žlázy?

SlimCUP nebyl testován na pacientech s onemocněním štítné žlázy. Nevíme, jestli pacient trpí hypertyreózou nebo hypotyreózou, ale předpokládáme, že má hypertyreózu, protože ta může způsobit zvýšení váhy. Z teoretického hlediska není důvod, proč by měla emulze SlimCUP narušovat funkci štítné žlázy . Je třeba zvážit stejnou interakci s léky na štítnou žlázu jako s potravinami obecně. Hormony pro štítnou žlázu by měly být užívány na prázdný žaludek, 20–30 minut před snídaní, lékař takovou informaci zná. Důvodem je to, že absorpce orálních hormonů může být jídlem ovlivněna (a proto může být ovlivněna i emulzí SlimCUP).

 

Více se o přípravku SlimCUP dozvíte ZDE

 

   
07.01.2008 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [17] augustyna [*]

  tak koukam, ze zase neco zaruceneho, jedina zaruka je, ze budete o pekny bylik penez chudsi, s vahou to nebude tak slavne..kdyz jsem vcera videla behem vecera vsechny ty hubnouci zazraky, tak me napadlo, jak je mozne, ze vsechny jsou zarucene prirodni, zdravi prospesne a ucinne, kdyby to tak bylo, tak uz by museli byt vsichni stihli a to tedy kolem sebe nevidim

  superkarma: 0 08.01.2008, 20:04:25
 2. [16] VendaZ [*]

  Ta cena je fakt strašná.

  superkarma: 0 08.01.2008, 13:56:45
 3. [15] Jasminek [*]

  Radši začnu míň jíst a víc se hýbat...je to levnější

  superkarma: 0 07.01.2008, 20:25:56
 4. avatar
  [14] MEK [*]

  inka35:souhlasím

  superkarma: 0 07.01.2008, 19:32:07
 5. avatar
  [13] elianto [*]

  zajimalo by me, jak to chutna

  superkarma: 0 07.01.2008, 16:26:40
 6. avatar
  [12] Aloren [*]

  Bohužel nic takového nezabírá jen samo o sobě, takže to jsou jen vychytralé obchodní tahy, ostatně, ted' v telce na každém programu běží jen reklamy na zaručené hubnoucí přípravky...

  superkarma: 0 07.01.2008, 15:31:17
 7. [11] pejsan [*]

  Taky jsem pila kokteil, jiný než je zde a mám s ním výborné zkušennosti. Pila jsem ho 2x denně místo snídaně a večeře ( 1 porce mě vyšla na 23,-Kč ) a do toho jsem 2x denně jedla svačinky a klasickej oběd, takže jsem hubla bez hladovění. Dopuručuju.
  tumovaizn@seznam.cz

  superkarma: 0 07.01.2008, 13:40:50
 8. [10] Esko [*]

  nic nie je zazrak. Vseto umele ide na ukor niecoho. Lepsie je zacat jest a skoncit so zbytocnym kalorickym prepchavanim sa

  superkarma: 0 07.01.2008, 11:31:04
 9. avatar
  [9] Věrulinka [*]

  jj to jde za tu cenu to si raději koupím jídlo méně kalorické

  superkarma: 0 07.01.2008, 09:46:26
 10. avatar
  [8] Bambína [*]

  inka35: Souhlasím.

  superkarma: 0 07.01.2008, 09:36:27
 11. avatar
  [7] Modré z nebe [*]

  Nesnáším tahání peněz z kapes tlouštíků!!! Je to k Nevěřte tomu, lidi. Je to drahý - kupte sobě mrkev (dle rady Ž-I ), ušetříte a kupte si radši něco pěknýho na sebe.

  superkarma: 0 07.01.2008, 09:35:59
 12. avatar
  [6] Amálie [*]

  Po programu: pátek lyže, sobotní večer protančený na plese a v neděli tůra na kolech ani jiná, než štíhlá, být opravdu nemůžu

  superkarma: 0 07.01.2008, 09:12:12
 13. [5] inka35 [*]

  tlustoprdka: Dáš peníze na dietu a už ti nezbyde na jídlo, tomu se říká dieta

  superkarma: 0 07.01.2008, 08:44:26
 14. avatar
  [4] tlustoprdka [*]

  Tak to je mazec... doporučrná cena je 722Kč na 30ks kelímečků a máte brát i dva denně! Takže 1500,- za dietu a jídlo si vykouzlíme. A všude se říká jíst po malých dávkách několikrát za den a tady píšou, že omezuje potřebu přesnídávek. A bez jojo efektu?! To by se muselo držetz třeba tak tři měsíce nebo i víc. Na měsíc si myslím, že to nefunguje. Další žrout peněz a ne kil.

  superkarma: 0 07.01.2008, 08:02:34
 15. [3] kominíček [*]

  malenina:

  superkarma: 0 07.01.2008, 07:26:29
 16. avatar
  [2] malenina [*]

  ZP: Vůbec nejlepší je neztloustnout. Potom podobné berličky ani žádné diety nebudou potřeba

  superkarma: 0 07.01.2008, 06:45:40
 17. avatar
  [1] ZP [*]

  za tu cenu je lepší držet dietu a cvičit

  superkarma: 0 07.01.2008, 01:23:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme