píše naše čtenářka s nickem PBD. Proč to takto rozděluje, a v čem spatřuj nevýhody čepice ve městě, to už se dočtete v jejím příspěvku, který dorazil už včera jako první.

Dobrý den, tak já jsem typ dvojí ...Když je třeba, tak ve městě čepici rychle nahradí kapuce a také teploučko zajistí moje zakuklenost v šále. Jsem velký milovník šál, dlouhých a barevných..Ale zpět k čepicím - když už mám potřebu si čapku narazit na hlavu, tak to není vlastní výrobek, ale zakoupený. A je to klasická čepice s velkou bambulí. Mám tři-červeno-černou, bílo-černou a modro-černou s roštáckýma velkýma bambulema na vršku každé z nich.

Ve městech nenosím čepici z jednoduchého důvodu- když si ji sundám, tak vypadám jako debil a když bych si ji například v nákupáku nechala na hlavě, tak vypadám taky jako debil -člověk si prostě nevybere:) Tak proto při pohybu po městě volím šálu a případně kapuci a v terénu mimo město čepku. Přecejen tam si nemám potřebu tu čepici každou chvilku sundat, protože jsem vlezla do krámu či nějaké instituce.

A jestli se mi moje „bezčepičaté“ lítaní po měste nevyplatilo? Nemám ten pocit..Mozek mi sice občas zamrzne, netvrdím že ne, ale to nemá nic společného s pobytem venku, ročním obdobím a už vůbec s aktuální teplotou:) A proti „profuku“ mě chrání šála:)

Ale jedna věc je jistá, kdyby mě bez čepice viděla babička, tak mě nepochválí, ba naopak bych si vyslechla kázání .. Babička tu není a doufám, že na její slova nedojde, ani co se týče chození bez čepice, ani co se týče „máš holý záda, však Ty si na mě na strará kolena vzpomeneš“ ..

Přeji krásný advent vše s čepičkou i bez:) 

Jejda, teď jsem si vzpoměla na jednu scénu s filmu Dědictví aneb Kurvahošigutntág :) Ale tu čepičku jsem opravdu neměla na mysli:)

PBD

Milá PBD, ty asociace vám už asi nikdo neodpáře. Ale to je jedno i tak díky za pěkný příspěvek, za který se můžete těšit na zasloužené bodíky

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s pokrývkami hlavy vy, milé ženy-in?

  • Nosíte je, nebo se jim stále vyhýbáte?
  • Dáváte přednost sportovnějším typům, nebo spíše ženštějším? Nosíte klobouky?
  • Vyrábíte si čepice sama, nebo si je kupujete?
  • Jste zapřisáhlá odpůrkyně čehokoliv, co se nosí na hlavě? Kde jste k čepicím získala takovou nechuť?
  • Co nosíte místo nich?
  • Když už vám nic jiného nezbývá, jaký typ čepice jste ochotna akceptovat?
  • Už se vám někdy „frajeřinka“ nevyplatila?

Napište mi. Na vaše příspěvky, ale i fotky vašich čepic se těším na adrese:

redakce@zena-in.cz

Na toto téma se můžete vyjádřit v pondělí. Ale nic vám nebrání v tom, napsat třeba už dnes. Tím spíš, že pěti nejrychlejším přidělíme příjemných 1000bodů.

Pokud nestihnete být mezi pěti šťastnými, čeká vás užitečný dárekPoukaz v hodnotě 500Kč na nákup (třeba zrovna čepice, nebo jiného dárku) v on-line butiku Zoot, který budeme losovat, takže šanci má každá z vás

poukaz

Reklama