Novinky

Ve finále získáte plus mínus to samé

Nejde o skepsi vůči mužům, ne, nejsou podle čtenářky Margot všichni stejní, ale osud ženám přihrává do cesty vždy to samé. Přečtěte si příspěvek o předurčení...

Velice zajímavý přístup k partnerskému mustru má čtenářka Margot. Je to jako v matematice, jný výsledek neexistuje.


Existuje na chlapy vzorec?

Myslím, že ano - starý a osvědčený 20-2=18.

A je jedno, kterého ušáka z pytle vytáhnete, protože ve finále získáte +- to samé. Není to určeno předem daným výběrem ala modré oči, ztepilá postava či rukodělná zručnost. Zdá se mi, že prostě každá podvědomě přitahujeme/vyhledáváme stejné typy, ať už alfy či bety. A když se nám náhodou podaří sáhnout vedle a vytáhnem lepší vzorek, vždy je to nakonec sázka do loterie, kterou prověří až čas.

No, pro srovnávací studii mohu poskytnout pouze maličký laboratorní vzorek, jelikož v porovnání s některými lovkyněmi jsem v podstatě dosud nepolíbená panna :-D Tedy jen manžely 1 a 2. (Ne že jsem jen jimi políbená, ale jsou to moji vzorci přeci :-D)

Postav, vzezření i stáří různého, oba založení veselého, téměř workoholici, se smyslem pro humor. Oba atraktivní, co po nich ženy šly/jdou jak slepice po flusu. První nevěrný, druhý nevím a ani nemám zájem zjišťovat, jestli mu někde kloužou nohy. Ani k jednomu nebyl coby příbal návod k použití, oba bez záruční doby a tudíž bez nároku na reklamaci. K prvnímu byla jako benefit tchyně - druhý tutéž výhodu postrádá (ačkoli ji má někde schovanou :-D).

U obou jsem shodně zaznamenala sklony k pohodlnosti + tloustnutí a zálibu v opečovávání a dobré krmi. Taktéž touha po neutuchajícím obdivu byla u obou srovnávaných vzorků naměřena velmi silná. Velmi rezistentní vůči požadavkům, které shodně vyhodnocují jako kraviny, nedělají si těžkou hlavu s malichernostmi. Svět jejich očima viděn jako hromada příležitostí a výzev ke zdolání. Koníčky i práce jako závislost. Sebevědomí, chytří, pracující na sobě. Multitasking ovšem nezvládl ani jeden.

Vlastnictví obou vzorků mi přineslo hodně radosti a spokojenosti. Smůla je, že č. 1 se časem rozbilo a tak jsem musela uchvátit č. 2 a ono nyní nemůže činit šťastnou jinou ženu. Ve finálním srovnání musím spravedlivě prohlásit, že při velkém věkovém rozdílu, různém vzdělání a absolutně jiném fyzickém vzhledu jsem po provrtání až na dřeň vytěžila opět těch stejných 18, které mi zřejmě osudem byly předurčeny.

Margot

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 27. 9. 2013: (Ne)stejný typ chlapa

 • Vybíráte si partnery podle jednoho mustru?

Na tuto jednoduchou otázku existuje v zásadě jednoduchá odpověď. Já ale po vás budu samozřejmě chtít, abyste ji rozvedla, a to ať už bude negativní, nebo pozitivní. Popište alespoň dvě své zkušenosti s muži a postavte je do kontrastu. A můžete to vzít po té povahové, ale i vzhledové stránce.

Protože jde o citlivé téma, zase jednou vyhlašuji nickovou anonymitu – pokud ji chcete využít, podepište se jako Anonym.

avonNejzajímavější příspěvky budu uveřejňovat v novinkách magazínu v pátek 27. 9. 2013, zasílejte je tedy nejpozději tento den do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce...

Jednu z přispěvatelek jako vždy odměním. Tentokrát je dárek opravdu lákavý: parfém little gold dress od Avonu!

   
27.09.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. [3] Berus77 [*]

  vtipně napsané. Hlavní je, že jste spokojená Sml16.

  superkarma: 0 27.09.2013, 11:24:02
 2. avatar
  [2] ajjana [*]

  Sml67

  superkarma: 0 27.09.2013, 11:09:22
 3. avatar
  [1] marde [*]

  Zajímavé čteníSml16

  superkarma: 0 27.09.2013, 10:48:30

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme