Čtenářka Kytinkak s vdávala velice brzy a se svým manželem žije šťastně a spokojeně již 28 let. Neměnila, každý den jí nosí květiny...

Vztah jako z pohádky prožívá čtenářka Kytinkak. Její muž jí každý den nosí květiny...


Přeji krásné ráno všem žen-inkám i tobě Jakube.

Jsem vdaná od svých 17 let. Já vím, začala jsem brzy, ale nikdy nelitovala, i když také občas zabouřilo, ale vždy kvůli dětem nebo jeho rodině. První syn se nám narodil ani mi nebylo ještě 18 let. Manžel je o 5 let starší, takže se o nás oba opravdu postaral a stará se o mě do dnes. Možná tím, že mi celý týden jezdí po světě jako řidič, nemáme na hádky a nějaké podezřívání z nevěr čas. Já se celou dobu starala o chod rodiny, děti učení. Sama jsem chodila s klukama do školy. Mám dvě dopravní školy a nedávno jsem si dodělala uměleckou školu. Chtěla jsem jít ještě na vysokou do Lednice na obor návrhář zahrad, ale bohužel nemám školu, která by na studium nava zovala, tak mě nepřijmuli. Zkusím štěstí ještě jednou, tak uvidím. Tohle je můj sen a mám manžela, který mi fandí. Takže na nějaké zálety není čas ani chuť. A manžel, který je ve světě a všude se mu ty hrozné ženštiny nabízejí, tak povídá, že by mu bylo líto peněz, vydávat je za takové podivné ženské, a taky proč by to dělal, když má poklad Usmívající se, tím myslel mě, doma. A přiznám se, že starostí o rodinu a věnování se klukům doma mi na mysl ani nepřišlo, že by mě někdy podváděl.

A jestli by se to stalo, asi bych mu odpustila, on je opravdu báječný, hodný a ke mně pozorný. Který mužský vozí kytky každý týden manželce. Ten můj pořád. A to je fakt krásné. Takže po 28 letém manželství, by asi už opravdu jinou nehledal. To si tedy myslím já. Snad se nepletu.

Usmívající se,
Kytinkak

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19. 9. 2012: Manželova nevěra

  • Jak byste reagovala, kdybyste zjistila, že je vám manžel nevěrný?
  • Je pro vás fyzická věrnost v manželství důležitá?
  • Dovedete si představit, abyste mu odpustila, nebo by to byl konec?

Své příspěvky na toto závažné téma mi posílejte nejpozději 19. 9. 2012 do 15.00 hodin na naši e-mailovou adresu (viz níže). Váš text ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec, tedy chcete-li mít šanci na uveřejnění a tím i možnost získání dárku - abyste si nedělaly z nevěry vrásky, mám tu pro jednu z přispěvatelek kosmetiku GARNIER Ultra Lift denní sérum a krém a také noční sérum a krém.

Bude-li to vaším přáním, vzhledem k závažnosti, budu zachovávat anonymitu přispěvatelek, pokud o ni v mailu s příspěvkem požádají.

denni nocni

Reklama