Pozdě, ale přece… Už jste někdy měly den Blbec? Já ho mám dneska!! Nebýt připomenutí, tak na ty naše tatínky úplně zapomenu. Rychle správné odpovědi!

První tatínek

Jde o tatínka, který plodí samé dcery. Co se ví, tak má čtyři a ta třetí v pořadí šla teď nedávno za velkého zájmu médií do první třídy. Možná když se ráno vypravovala, tak ji tatínek zazpíval na cestu, protože má zlato v hrdle, které mu závidí i slavíci. (úctyhodný počet těchto ptáčků má i doma :)

Karel Gott

Druhý tatínek

Tak tento tatínek je pěkný divoch. No prostě rocker :) Se čtyřmi ženami má čtyři děti, z nichž to poslední se narodilo letos v srpnu. Takže na procházky s kočárkem bude chodit převážně na podzim, to už bude chladno, jen aby si nezapomněl „kabát.“

Josef (Pepa) Vojtek

Třetí tatínek

A máme tu tatínka, prozradím, že pohybujícího se v politice, jenž má z prvního manželství dnes už dospělého syna, a z druhého manželství se svou o několik let mladší tlumočnicí, která o něm prohlásila, že má sexy mozek, má tříletou dceru.

Jiří Paroubek

Čtvrtý tatínek

Tento tatínek je tak trochu zvláštní. Oženil se velmi mladý a s manželkou měl dvě dcery. Pak najednou po čase zjistil, že ho přitahují muži, a tak se s manželkou rozvedl a dnes žije v registrovaném partnerství. Měl by být šťastný, kdyby ho nepostihla nemoc zvaná leukémie. Dříve hodně moderoval, dnes už míň.

Jan (Honza) Musil

Pátý tatínek

Smutný případ. V podstatě ještě mladý člověk, avšak trpící maniodepresivní psychózou. Zemřel zcela nečekaně a zanechal po sobě tři dcery, z prvního manželství dvě dospělé, z druhého teprve čtyřletou dcerku. Bylo mu teprve 45 let. Shalom Israel…

Petr Muk

Šestý tatínek

Tak ze smutku zpátky k humoru, někdy až kontroverznímu. Praštěný, střelený, veřejností nenáviděný, bulvárem profláknutý, (bulvár se stal nakonec i jeho denním chlebem) … tak to je ve zkratce popis tatínka, který má rád nadevše jídlo a svoji dcerku, která se mu narodila vloni v červnu a u níž nikomu nedovolí, aby jí říkal protekční spratek, jako jemu.

Pavel Novotný

Sedmý tatínek

A máme tady dalšího vykutáleného ptáčka. Známého a vlivného podnikatele, jehož nevěru propírají snad všechna média. Jeho manželku, známou černovlasou moderátorku, se kterou má jedno dítě, čtyřletého syna, zpráva o tom, že čeká dítě s milenkou, velmi ranila. A to by šlo u něho celkem už o páté dítě v pořadí. Jó, ženský letí na prachy.

Josef Kokta

_______________________

Všem, které odpověděly správně GRATULUJI, dostávají se do závěrečného slosování o kosmetiku WELEDA.

l

Reklama