Jak vidno, nezasnila jsem se prostřednictvím včerejších soutěžních fotografií sama, zasnilo se nás víc. A některé i správně určily, která místa byla obsahem našeho snu.

Místa u jedničky a dvojky jste poznaly téměř všechny, trojka dala maličko zabrat, ale po odhalení celé fotografie, i tady jste věděly.

Tak už jen pro upřesnění.

fotografie číslo 1.

Taj Mahal- India (uznávám i po česky Tádž Mahal :)

fotojedna

fotografie číslo 2.

Louvre - Paříž / Francie

dvaaa

fotografie číslo 3.

Brazilské vodopády Iguacu - Brazílie

triii

Těm čtenářkám, které odpověděly správně, GRATULUJI, dostávají se do závěrečného slosování o redakční ceny.
A těm, které nevěděly, vzkazuji: „Nebuďte smutné, když nejde o život, jde o… dobrý pocit ze soutěžení. Příště to vyjde.“

Pěkný den
Saša

Co můžete vyhrát?

knihaV této hádanakové soutěži můžete získat opět dvě ceny. Tentokrát je to kniha Mystický sex od A do Z autorky Cassandry Lourisové (vydala METAFORA) a krásný balíček kosmetiky AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

anew

Hádanková soutěž (ve které dostanete každý všední den jinou otázku) probíhá od 19. 7. 2012 do 20. 8. 2012. Pokud odpovíte správně alespoň na 5 hádanek, zařadíte se do slosování o knihu Mystický sex od A do Z. Pokud odpovíte správně alespoň na 11 hádanek, zařadíte se také do slosování o kosmetický balíček AVON ANEW reversalist s dvoutýdenní obnovovací péčí.

Reklama