Čtenářka Míša nám včera v podvečer poslala svůj příspěvek k dnešnímu tématu. A právě včera se rozešla se svým přítelem, se kterým sedm měsíců chodila a i po tom zůstala pannou.

Téma vztahy, sex a partnerství...na toto téma bych toho mohla napsat celkem hodně. Nejspíš ale začnu tím, co prožívám teď.
Dnes jsme se rozešli s přítelem. Po 2 měsíci hádek, neporozumění a trápení jsme náš vztah ukončili. Musím se přiznat, že já byla ta „svině“, která mu dala kopačky. Je tedy pravda, že on mi je dal vzápětí taky!

Byli jsme spolu 7 měsíců a ač jsme k tomu měli mnoho příležitostí, nespali jsme spolu...je pravda, že on by se se mnou nejraději býval vyspal už po týdnu, ale já nechtěla. Hlavním důvodem bylo asi to, že jsem ještě panna - nedávno jsem prohlásila že jsem takové nevydolované uhlí :-)

Kamarádka mi  řekla, že v takovém věku, v jakém jsme my,  se považuje panenství za břemeno a ráda by se toho co nejdřív zbavila a co by na to řekli lidi...vím, co bych jim na to řekla já. Je to věc každého z nás, kdo se kdy s kým vyspí.

Kdo ví, třeba za týden potkám někoho, kdo mě okouzlí a prostě nebudu nad ničím přemýšlet a vyspím se s ním. Sex se nedá plánovat a stejně je občas nejlepší jít do něčeho rovnou po hlavě - v tomhle případě po jiném orgánu :-)

A co plánuju teď já? Kamarádka se mě ptala, jestli se vrhnu do dalšího vztahu, až potkám zase nějakého kluka. Na to jsem jí odpověděla, že radši nemyslím moc dopředu a prostě si budu užívat...potřebuju se po tomhle vztahu trochu vzpamatovat a dát se dohromady.

A na závěr? Napadá mě jedna písnička, která by se k tomuto tématu hodila:


čtenářka Míša
Text nebyl redakčně upraven


Díky Míšo za váš příspěvek i skvělou píseň. Já se otevřeně přiznám. Kdyby má partnerka bez zjevných zdravotních důvodů se mnou sedm měsíců nespala, poslal bych ji k šípku sám. Tedy po rozhovoru na téma, jak muže bolí mezi nohama, když nemá ženu týden, natožpak měsíc… nemluvě o tolika měsících. Tak mne napadá, že to byl v podstatě světec, když s vámi vydržel tak dlouho…

Můj názor berte s velkou nadsázkou… neznám ho a nevím, zda si zasloužil být připuštěn, ale osobně si to představit nedokážu…

Téma dne zní:

  • Jak rychle se vaše vztahy vyvíjely, či vyvíjejí?
  • Jak si myslíte, že by to mělo trvat dlouho, než spolu skončí milenci v posteli?
  • Poprvé až po svatbě? Není to jako kupovat zajíce v pytli?
  • Za jak dlouho by se měl vztah posunout z chození v manželství?
  • Znáte nějaké krásné, nebo odstrašující příklady, krátkých unáhlených známostí, nebo dlouhých „uchozených“ do nudy?

Je toho hodně a vy máte jistě nepřeberně historek a zkušeností, tak se těším na vaše příspěvky.

redakce@zena-in.cz

A jednu z vás odměním. Prý květina žádnou ženu neurazí, a tak se můžete na jednu krásnou těšit. Pošlu vám ji asi již zítra odpoledne, protože on-line obchod, kde květiny objednávám, slibuje doručení ještě týž den kamkoliv po ČR.

Reklama