Novinky

Vážně uvažuji, že si pořídím ty kostkované papuče

píše v závěru svého příspěvku naše čtenářka s nickem Pajda. V práci toho nachodí hodně a proto se raději přezouvá. Kostkované papuče by byly takovým malým provokativním „hecem“. Jen ještě neví, jestli si k nim pořídit fajfku, nebo zástěru

Když jsem viděla ty papučky v úvodním článku, tak jsem si vzpomněla na svoje první „papučky“ do práce - krásné, růžové, ovšem bez kožešinky. Bylo to na škole podnikání a managementu a my musely chodit v kostýmku a přezouvat se. Ke kostýmku jsem měla elegantní lodičky, ale protože dvoje se mi kupovat nechtělo a tak jako tak „muselo být vidět“, že jsem přezutá, tak jsem si z trucu pořídila růžové klasické papučky. Kostkované v mojí velikosti bohužel neměli. I tak to byla divočárna a na obchodní a přední jednání jsem musela vždycky do lodiček.

Ve všech ostatních zaměstnáních jsem se vždycky přezouvala. Důvodem bylo hlavně to, že zůstávat v jedněch botách celý den je pro mě naprosto nepřijatelné. Už jenom doba, kdy jsem vedla školící středisko a přednášela až do večera, a tudíž byla nepřezutá třeba 6 hodin, byla pro mě děs. Jedna věc je chlap v polobotkách a druhá věc je mít na nohách uzavřené kozačky. Navíc v mém případě to častěji byly „holínky s kožešinkou“ - chodila jsem večer skoro kilometr ve sněhu a v kozačkách s hladkou podrážkou bych si asi musela dát tekuté řetězy, abych se vůbec dostala domů. A to jsem bydlela přímo v Brně - městská část Brno střed.

 Takže teď využívám možnosti zdravotní obuvi a přezouvám se. A v létě obvykle řeším situaci sandály - samozřejmě mám dvoje. Používat nějaké „lepší“ boty, když za den nachodím x kilometrů po tvrdých podlahách a vyjdu několikrát do třetího patra není tak úplně to ono. Ale vážně uvažuji, že si pořídím ty kostkované papuče, jen zatím nevím, jestli k nim i fajfku nebo zástěru s kapsou, abych byla stylová.

Pajda

Milá Pajdo, pozor, kostkované papuče hodně kloužou. Už nejsou, co bývaly

Text nebyl redakčně upraven

A co vy, milé ženy-in? Přezouváte se v práci? Dobrovolně, nebo z povinnosti? Jakou obuv v práci nosíte? Je nějaká speciální, „bezpečnostní“, nebo má spíš splňovat nějaká estetická kritéria? Chodíte v práci v bačkůrkách? Kdy vás napadlo se přezouvat? Přezouváte se i v létě, nebo jenom v zimě?

Napište nám na dnešní zvídavé téma na redakce@zena-in.cz

   
05.02.2013 - Čtenářské příspěvky - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. [4] onohlo [*]

  pěkný příspěvek

  superkarma: 0 20.03.2013, 12:18:46
 2. avatar
  [3] saruz [*]

  Jsem pro tu fajfku Sml16

  superkarma: 0 20.03.2013, 08:55:06
 3. [2] Trefa [*]

  Trefa:nedavno jsem videla v obchode,kostkovane pantofle.docela byly hezke.

  superkarma: 0 05.02.2013, 21:59:25
 4. avatar
  [1] zsuzsika [*]

  kostkaté bačkůrky s kovovou přezkou,měkoučké,teploučkéSml22Sml22

  superkarma: 0 05.02.2013, 18:16:58

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme