Bulvár

Vaše úvaha

urbca: 
Každé ráno, při zapnutí počítače se těším, až ve svých oblíbených složkách kliknu na žena in - internetový magazín... a při ranní kávě si přečtu co nového. Je to už taková moje droga.

Před časem, když jsem tento magazín objevila, jsem pouze soutěžila (sice nikdy nevyhrála, ale ta naděje!). Dnes čtu nejen všechny články, ale zavítám i do rubrik od receptů a vaření až po poradnu, kterou také občas využiji.

Magazín se mi stal součástí každého všedního dne. Jen nevím, jak přežiji svůj dubnový měsíční pobyt v lázních, kde přístup k internetu bude už podstatně složitější.
Přeji celé redakci, ale i nám čtenářům a dopisovatelům hodně zdaru v další práci a každodení úsměv na tváři.

grice:
Krásné odpoledne,
přemýšlím co si představit pod pojmem úvaha o ženě-in?  Možná co si o těchto stránkách myslím? 
 
No v každém případě mě žena-in každý den potěší novými články, skvělými soutěžemi a když hledám radu vím kam pro ní jít ... 
 
Když jsem četla jak žena-in vznikala a co její zakladatelka všechno zvládla, potom kloubouk dolů, já bych její odvahu a energii neměla. Sama mám děti a vím kolik je kolem nich práce a zvládnout k tomu ještě rozjíždět podnikání, to je spousta pro mě nepředstavitelné práce navíc. Ale dokázala to a my všichni spokojené návštěvnice těchto stránek jí za to musíme poděkovat. Je to naše každodenní potěšení a rozptýlení od neustálého kolotoče doma i v práci.
 
Přeji ženě-in ať vzkvétá a daří se jí!
 
 
Pavlína:
Vždy když se připojím na tento portál, jako bych dostala hned lepší náladu, možná je to tím, že je tak barevný, anebo si myslím, že bych mohla něco vyhrát.
Ale moje připojení netrvá tak dlouho jak možná ostatních - připojuji se z práce, takže jenom chviličku mám možnost se takto kochat.
Kdybych se měla zamyslet co bych na portálu změnila, snad by mě ani nic nenapadlo, prostě nevím, nevidím nikde žádnou chybu - snad jednu malinkatou - a to že za připojení a hlasování v soutěžích se nesbírají žádné bodíky, je mi to trošku líto, protože kdyby se sbírali alespoň bodíky měl by člověk šanci, že aspoň za bodíky bude mít krásný dáreček.Co na to redakce? Nevím, ale nechám se překvapit.
Jinak je žena-in.cz super stránka, jen tak dál.
   
25.02.2005 - Společnost - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

 1. avatar
  [3] bokul [*]

  Léthé:

  superkarma: 0 28.02.2005, 09:36:14
 2. [2] Majkii [*]

  Léthé:

  superkarma: 0 26.02.2005, 09:02:44
 3. avatar
  [1] Léthé [*]

  Uvažuji, že zažaluji ž-in . Zažaluji jí za to, kolik času mi již ukradla z mého života a krade si ho klidně dál a dál . Čas, který bych mohla věnovat svým dětem, vnoučatům , přátelům, manželovi, domácnosti. A třeba i sobě. Takhle věčně zírám na ten šíleně přebarvený monitor, s dětmi si občas prohodím přes ž-in. nějaký vzkaz, oni mi občas pošlou do vzkazů nějaké foto vnoučátek, já se pak divím, jak vyrostli . A manžel? …nevím kde je, zmizel ….přátelé již nemám , doma je bordel jak v tanku , a já? Já jsem nemytá, smradlavá, hladová, dehydrovaná…není kdo by nakoupil, ale dokud dýchám jsem tu…jsem na ž-in a asi kvůli ní i umřu dřív, než na ní stačím podat tu žalobu…kdo by taky šel k tomu soudu, když se odtud nemohu hnout?
  Jen doufám, že nejbližší soutěž bude o kvalitní dubovou rakev a vyhraji ji já .

  superkarma: 0 26.02.2005, 04:29:44

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme