Téma co s načatým večerem rozhodně řešit nemusí, neboť je plně zaneprázdněna dítětem a manželem. Lépe řečeno jejich servisem, údržbou, hýčkáním. Ale dozvíte se, co by dělala, kdyby měla volný večer, nebo večery jen pro sebe

Milovaná Ženo - in, musím říct, že mě opravdu dlouho nic tak nepobavilo jako otázka „ co s načatým večerem“?  :-)

Jsem matkou pouze 1 DÍTĚTE (druhé je na  cestě) a majitelkou 1 MANŽELA.... a řeknu vám, že servis, údržba a hýčkání těch dvou naplňuje můj volný čas až přes okraj :-)

Tak si říkám, kdy si budu moct položit otázku „co s načatým večerem“? Kdy budu mít ten pocit, že není do čeho píchnout a budu se moct v klidu věnovat svým zálibám a koníčkům? 

Vrcholem úspěchu je, když po přečtení večerních pohádek a dlouhém uspávání vydržím být vzhůru a můžu v klidu prohodit pár slov s mužem případně zkouknout nějaký hezký film.....jedině z DVD, protože filmy v TV vídám zásadně jen od poloviny nebo zachytím konečné titulky :-)))

V případě, že bych opravdu někdy nevěděla, co s načatým večerem, volila bych tyto aktivity:

- sauna, masáž, wellness..... 

- jóga,... zkusila bych nějaké nové tipy cvičení, kterých je dneska tolik.... pool dance, alpining, fit box, Čchi-kung, apod.

- přihlásila bych se do nějakého kreativního kroužku ......keramika, ruční tvoření čehokoliv..... 

- zašla bych s kamarádkou na pokec

- kdyby už byla fakt velká nuda tak bych pletla svetry nebo ponožky :-)

- čtení čehokoliv........ nejlépe v posteli se svařákem :-))

Přeji všem spoustu volného času pro sebe a pohodový podzim

Miša

Milá Mišo, teď jste možná pobavila zase vy, několik stejně zaneprázděných žen. Nejste jediná, která má dítě, (děti) a manžela. Ale musíte se prostě někdy zachovat jako „sobec“, jinak budete otrokem celé rodiny a volný večer nebudete mít nikdy.

Text nebyl redakčně upraven

 

Reklama