Sunar přichází s největší letošní akcí - soutěží o hvězdu Sunar obalu. I vaše malá hvězda se tak může objevit na obalu limitované edice Sunar complex.  Navíc pro ty, kteří nakoupí a zaregistrují 5 unikátních kódů, je připravena bonusová cena – originální fotoobraz s fotkou dítěte. Celonárodní soutěž probíhá od 15. srpna do 15. října 2013.

Sunar

Jak se zapojit?

SunarVýrobky Sunar complex, označeny promoční samolepkou, ukrývají soutěžní unikátní kódy. Stačí registrovat kód, buď formou SMS nebo na webových stránkách, a nahrát fotky svého miminka. Každý týden se hlasováním na Facebooku vyberou 3 semifinalisté a po skončení soutěže porota zvolí 5 vítězů. Stát se hvězdou Sunar obalu je možné již s jedním unikátním kódem, tzn. zakoupením jednoho soutěžního balení Sunar complex 2, 3, 4 včetně příchutí. Pro prvních 3000 soutěžících, kteří nakoupí a zaregistrují 5 unikátních kódů, je připravena bonusová cena. Soutěž probíhá v České i Slovenské republice.

Na závěr je třeba připomenout, že mateřské mléko je tou nejlepší volbou ve výživě kojenců.  Doporučuje se výhradní kojení alespoň do ukončeného 6. měsíce s následným zaváděním komplementární výživy s tím, že by se mělo i nadále pokračovat s kojením. V případě, že kojení není možné, doporučuje se po konzultaci s pediatrem podávat náhradní mléčnou výživu. Mléčná výživa Sunar patří mezi potraviny pro zvláštní výživu.

 

Reklama