Diskuze

Váš osud je ve Vašich rukách

  Výklad karet, numerologie, Reiki

Pro upřesnění některých dotazů je výhodou znát Váš datum narození. Jelikož pro numerologii je toto nezbytné. Některé dotazy si ověřuji kyvadélkem. Výklad Vám mohu zaslat na Vaší adresu, nebo e-mailem. Tarotové karty: Věštění z tarotových karet je velice známé a oblíbené, přesto ale zůstává cesta k tarotu pro většinu lidí uzavřena. Věštby nejsou konkrétní a z karet dokáže číst jen zkušený člověk. Tarot promlouvá k tazateli několika způsoby. Vždy je rozhodující pozice a pořadí karet. http://juwel.hdd.cz/reiki

 

  Výklad karet, numerologie, Reiki

Pro upřesnění některých dotazů je výhodou znát Váš datum narození. Jelikož pro numerologii je toto nezbytné. Některé dotazy si ověřuji kyvadélkem. Výklad Vám mohu zaslat na Vaší adresu, nebo e-mailem. Tarotové karty: Věštění z tarotových karet je velice známé a oblíbené, přesto ale zůstává cesta k tarotu pro většinu lidí uzavřena. Věštby nejsou konkrétní a z karet dokáže číst jen zkušený člověk. Tarot promlouvá k tazateli několika způsoby. Vždy je rozhodující pozice a pořadí karet. http://juwel.hdd.cz/reiki

 

21.04.2009 - Diskuse o všem možném - autor: juwelik

Nutná registrace

Pro přispívání do diskuzí je nutná registrace.

Příspěvky:

 1. [4] Kejla [*]

  Ahoj lidicky, ze sve zkusenosti musim rict, ze jsem stale spokojena se svou kartarkou Isabel – Isabelinytaroty, jeji stranky. Vyklada tarotove karty na internetu a ma zajimavou aplikaci, ze si kazdy muze vytahnout sve vlastni karty na svoje otazky. Je to pro me prijemna relaxace a vzdy mi to od ni vyslo! Mam ji rada a nedam na ni dopustit. Vrele doporucuji!

  superkarma: 0 13.02.2013, 19:53:27
 2. avatar
  [3] juwelik [*]

  Hezký večer,

  pokud již píšete na můj e-mail na výklad, napište jméno, datum narození Vás a nebo člověka, na kterého se chcete zeptat. A otázky, které Vás zajímají.

  Evka@juwel.cz

  superkarma: 0 26.06.2009, 21:58:09
 3. avatar
  [2] juwelik [*]

  Organismus člověka podléhá mnoha rytmům, dennímu rytmu, měsíčnímu rytmu, hodinovému rytmu, ročnímu rytmu a i rytmu s daleko delšími periodami, periodami desetiletými i staletými. Patrně celé lidstvo podléhá určitým staletým rytmům a také pulsace vesmíru je rytmem, na který jsme však dosud nedohlédli. Číňané, kteří po tisíce let studovali přírodní jevy a přírodní zákony, nerozlišovali mezi dynamikou přírody a dynamikou lidského organismu. Nejbližším měřítkem času pro člověka jsou hodiny. Člověk žije z hodiny na hodinu. Každou hodinu se mění stav jeho organismu a tuto skutečnost vyjádřili Číňané v tzv. orgánových hodinách.

  Každý orgán má svou dobu maximální činnosti a za dvanáct hodin nato dobu minimální činnosti. Rytmické kolísání činnosti jednotlivých orgánů se projevuje v průběhu dne v hodnotách tělesné teploty, v dechu, v elektrolytickém a enzymatickém hospodářství, v tepu, v koncentraci hormonů, v tvorbě krvinek či hladině červeného krevního barviva, nepochybně i v kolísání fyzické a psychické výkonnosti. Prakticky každý fyziologický děj vykazuje periodické kolísání. Od vylučování žluče až po elektrickou aktivitu mozku. Není tedy jedno, kdy děláme psychologické testy či kdy snídáme. Tušíme, že lidstvo ve starověku žilo ve větší intuici a cítění. Rytmus dne byl pro člověka daleko důležitější, než ho chápeme dnes my. Hodiny našeho organismu nám mohou objasnit mnohé. Třeba to, proč orientální lékař nesměl být líný. Na první pohled je zřejmé, že časy optimálního chodu našich orgánů se pramálo shodují s pracovní dobou lékařského zařízení. Je třeba zasahovat v době, kdy je orgán energeticky plný či prázdný.

  Takže, orgánové hodiny:

  23. - 1. hodina

  Začíná pracovat žlučník. Ti, kdo mají s tímto orgánem potíže, se obvykle v tuto dobu budí anebo nemohou spát.

  1. – 3. hodina

  Aktivují se játra. V této době nastává útlum (nejnižší okysličení mozku), proto je třeba dávat pozor, např. při cestování. V tuto dobu se rovněž budí žlučníkáři, protože játra a žlučník jsou párové orgány. Nedoporučuje se pít alkohol, kouřit, používat tuky, kávu.

  3. – 5. hodina

  V činnosti jsou plíce, proto se obvykle v tuto dobu budí kuřáci, astmatici, nemocní na průdušky, rýmu a se záněty cest dýchacích. V této době také člověk pociťuje největší strach a úzkost. Každá maličkost nabývá obrovského významu.

  5. – 7. hodina

  V největší činnosti je tlusté střevo. Je dobré si navyknout v tuto dobu na vyprazdňování. Vyhnout se stresu a spěchu. Probouzení je potřebné postupně, neboť nemocní lidé se právě cítí v tuto dobu velmi špatně. Pít hodně čaje.

  7. – 9. hodina

  Dostává se do činnosti žaludek. Velmi důležité je v tuto dobu konzumovat vitamíny. Tělo potřebuje být v teple. V tuto dobu proto není vhodná studená sprcha nebo koupel.

  9. – 11. hodina

  V tuto dobu je v činnosti slinivka břišní a slezina. V této době nepožívat alkohol! Je dobré ovoce, med (je to jediná denní doba, kdy je tělo schopno strávit sladkosti). Vyhýbat se přílišné fyzické činnosti. Můžeme podávat vysoké duševní výkony. Kolem 11. hodiny nastává dopolední výkonnostní vrchol.

  11. – 13. hodina

  Doba aktivní činnosti srdce. Není dobré jej zatěžovat velkým množstvím potravy. Nastává mírný útlum. Pozor na úrazy! Dobrá je procházka nebo krátký spánek.

  13. – 15. hodina

  V největší činnosti je tenké střevo. V této době se snižuje citlivost zubů (vhodná doba na dentistický zákrok). Začíná se zvyšovat fyzická aktivita.

  15. – 17. hodina

  Nejvíce pracuje močový měchýř. Dobré je pít bylinkové čaje, sportovat. Trávicí systém je schopný přijmout vydatné jídlo. Aktivita stoupá a dosahuje druhého výkonnostního vrcholu.

  17. – 19. hodina

  V činnosti jsou ledviny. Velmi potřebné je vyloučit vše, co jim škodí, tuky, cukr, sůl, limonády, chemikálie, káva, alkohol, chlad, stresy. Vydatně pít.

  19. – 21. hodina

  Dostává se do činnosti obal srdce - krev. V této době člověk velmi dobře vnímá. Je to doba vhodná pro poslech hudby, divadelních her. V této době je nejúčinnější působení antibiotik a lze provádět natírání bolestivých míst.

  21. – 23. hodina

  Doba činnosti „tří ohřívačů“. Je to doba, kdy se tělo připravuje na spánek. Nečinit nic pro aktivaci. Nikdy nekouřit. Také vynechat jídlo.

  superkarma: 0 14.06.2009, 00:27:22
 4. avatar
  [1] juwelik [*]

  Martin Luther King mladší:

  „At už máš jakoukoli životní práci, dělej ji tak dobře, aby ji nikdo

  nemohl dělat lépe. Pokud je tvým osudem zametat ulice, měl bys je zametat tak,

  jako Michelangelo maloval obrazy, jako Shakespeare psal poezii, jako Beethoven

  komponoval hudbu. Zametej ulice tak dobře, aby se všechny zástupy nebeské a

  pozemské zastavily a řekly: „Ano, tohle je ale vážně skvělý metař!“

  superkarma: 0 01.06.2009, 00:11:06

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Rubrika: Ostatní

Novinky

Dnešní vydání

Doporučujeme

Nově založené

Nejprohlíženější

Nejdiskutovanější

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme