Vaření

Vařte rychle a zdravě s produkty LeGracie

V kuchyni byste neměli trávit víc času než nad talířem. Revoluční myšlenkou se českému trhu představila LeGracie – nová značka rodinné firmy Bellinni. Po 15 letech strávených v bankovnictví se její jednatelka Simona Hošnová, alias Simona LeGracie, rozhodla změnit stravování v Česku. Její originální receptury najdete od září letošního roku v balíčcích s rizoty nebo polévkami u prodejců zdravé výživy. Zájem o značku potvrzuje strmě vzrůstající firemní obrat.

Zdravé polotovary. Tak nazývá Simona LeGracie stejnojmenné pytlíčky vlastní firmy. Nejen designové obaly a slovní hříčka v názvu, ale hlavně jejich obsah dávají tušit, kde se autorka všech receptů inspiruje. Mnohaleté zapálení pro cestování a pro italské i české kulinářské dědictví daly vzniknout nápadu umožnit každému, kdo chce zdravě jíst, rychle si připravit pokrm, za který by se nemusel stydět ani italský šéfkuchař. A to bez složitých nákupů, příprav a listování kuchařkou.

 

Zdravé pytlíky pro celou rodinu

Zájem o nový koncept rychlého vaření potvrzuje i vzrůstající obrat firmy, který se po třech měsících prodeje vyšplhal na stovky tisíc korun, a to nejen skrz maloobchodní prodej, ale také e-shopy. V nabídce jsou nyní předpřipravené pokrmy založené na výhradně přírodních surovinách, jako jsou rizota, kuskusy slané i sladké nebo polévky. LeGracie se vyznačuje absencí soli, výraznějšího koření a konzervantů. K domácí přípravě pak stačí pouze sůl, voda a olej a bez jiných úprav je možné produkty podávat celé rodině od ročních dětí až po seniory.

 

Ve firmě všichni vědí, co je to chia

S počáteční investicí vlastního kapitálu zhruba jeden milion korun a vycvičeným drilem z bankovního sektoru funguje LeGracie od letošního podzimu s cílem budovat nadšení z kvalitní gastronomie nejen v českých domácnostech, ale taky v rámci týmu. Jeho edukace je stěžejním bodem podnikatelského záměru celé značky. „Dvakrát týdně probíhají v kancelářích testování nových produktů, bez nichž nic nesmí na trh, i kulinářské akademie,“ prozrazuje Simona, jak motivuje vlastní tým, který musí čas od času projít dokonce i gastronomickým teste.

 

Více informací o produktech LeGracie najdete na www.legracie.cz.

   
14.01.2016 - Vaření - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. [4] bobani [*]

  po tom se podívám

  superkarma: 0 18.01.2016, 15:52:43
 2. avatar
  [3] Babca.p [*]

  neznám tuto značkuSml80

  superkarma: 0 14.01.2016, 21:23:04
 3. avatar
  [2] Majoranka1997 [*]

  Ferdicek — #1Také neznám...

  superkarma: 0 14.01.2016, 17:53:54
 4. [1] Ferdicek [*]

  Tuto značku neznám,ale určitě vyzkouším.

  1. na komentář reaguje Majoranka1997 — #2
  superkarma: 0 14.01.2016, 14:10:50

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme