Jeden z největších portálů s recepty na českém internetu TradičníRecepty.cz se oblékl do nového kabátu a chce se stát nejoblíbenějším webem o vaření v České republice.

recepty

Vaření je fenomén. Dobrá kuchyně plná zahraničních vlivů je trendy a 100% platí heslo, že láska prochází žaludkem. Jenže chodit stále do restaurací je finančně náročné a zejména v době krize je dobré naučit se vařit. Na adrese www.tradicnirecepty.cz najdete tisíce receptů z celého světa.

recepty

„TradičníRecepty.cz mají co nabídnout jak začínajícím, tak zkušeným kuchařům. Na webu naleznete jak jednoduché recepty za pár korun, tak i jídla, kterými rozhodně uděláte dojem. Nechybí ani zdravá strava, vegetariánské pokrmy, jídla pro děti, sladkosti nebo nápoje,“ představuje projekt PR manažer Jiří Poláček.

Web přináší do segmentu webů o vaření inovativní a přehledný design, velmi rychlou orientaci a pokročilé vyhledávání např. podle surovin, které máte zrovna v lednici. Navíc svým uživatelům nabízí zábavné prvky, které z vaření dělají hru. Uživatelé tak sbírají za svoji aktivitu trofeje, které mohou následně sdílet se svými známými na sociálních sítích a získat za ně např. ceny od sponzorů webu. Každý kuchař se může pochlubit svým pokrmem, nahrát jej na web do svého profilu a získat zpětnou vazbu od dalších uživatelů, kterých je na webu každý měsíc téměř 200.000. Mohou sledovat své aktivitu svých oblíbených kuchařů, aby jim neunikl žádný nový recept. Komunikovat spolu a ti zkušenější mohou radit začínajícím. Každý si může vytvořit virtuální kuchařky, kam přidá své oblíbené recepty.

recepty

Dobré jídlo je základ úspěšného dne a zdrojem dobré nálady. Inspiraci se spoustou námětů a užitečných rad pro zábavné vaření hledejte na TradičníRecepty.cz.

Reklama