Do šovinistického koutku se rozhodla přispět čtenářka Aggata. V jejím příspěvku najdete hned tři postřehy o ženách... Připravit bránice, pozor, teď!

Zasmějte se při čtení příspěvky čtenářky Aggaty k dnešnímu šovinistickému tématu...


Dobrý den všem,
o tom svém zcela nesporně už zprofesionalizovaném šovinistovi rozhodně nic psát nemohu, jenom bych se zbytečně zamyslela, kde jsem udělala chybu a musela bych si něco uklidňujícího nalít:-)
Raději rozšířím šovi-koutek o jednu už prastarou položku. Je to pro šovinisty ajťáky.

Dotaz uživatele
Dobrý den,
vloni jsem provedl upgrade PRITELKYNE 1.0 na verzi MANZELKA 1.0 a nový program nečekaně spustil proces DETI, s mimořádně velkou spotřebou paměti a systémových zdrojů. V manuálu tato funkce není zmiňována.
Mimoto MANZELKA 1.0 také zasahuje do ostatních programů a natahuje se už při bootování systému. Ostatní programy, jako například Noční Poker 10.3 a Pivo 2.5 od té doby přestaly fungovat, při jejich spuštění se systém zhroutí. Zdá se, že MANZELKU 1.0 nemůžu odstranit ze systému. Uvažoval jsem o návratu k PRITELKYNI 1.0, ale uninstal skončil neúspěšně. Můžete mi někdo poradit?

ODPOVĚĎ:
Vážený uživateli,
toto je velmi častý problém. Mnoho lidí přechází z PRITELKYNE 1.0 na MANZELKU 1.0, domnívajíc se, že je to jen neškodná zábavná utilita. Ale MANZELKA 1.0 je operační systém navržený tak, aby sám spouštěl ostatní aplikace. Nepouštějte se do instalace! Dodatečné odstranění MANZELKY 1.0 může mít za následek poškození systémových zdrojů.
Někteří se pokoušeli instalovat PRITELKYNI 2.0 resp. MANZELKU 2.0, ale narazili na více problémů, než v původním systému. Jiní zkoušeli spouštět PRITELKYNI 2.0 paralelně na pozadí. Bohužel MANZELKA 1.0 detekuje přítomnost PRITELKYNE 2.0, což zapříčiňuje konflikty, s následným kolapsem systému.
Jediná možnost, jaxe vyhnout problémům, je neinstalovat software MANZELKA, ale používat jen PRITELKYNI. Verze PRITELKYNE 1.0, 2.0, 3.0 atd. jsou navzájem kompatibilní, dokonce se mohou provozovat paralelně. Nyní je již pozdě, můžete jen varovat vaše známé.
Ještě dodáváme, abyste si dal pozor na nezdokumentovanou automatickou instalaci programu TCHYNE 6.4!!!!

Jakého typu je vaše partnerka?

 • SERVER žena: vždycky má plno práce, když ji potřebujete.
 • WINDOWS žena: všichni ví, ze nikdy neudělá nic správně, ale nikdo bez ní nedokáže žít.
 • LINUX žena: dlouho ji musíte přemlouvat, ale pak bez ní nedáte ránu.
 • EXCEL žena: říká se o ní, že umí spoustu věcí, ale vy ji většinou používáte pro vaše 4 základní potřeby.
 • DOS žena: všichni ji minimálně už jednou měli, ale nikdo ji už víckrát nechce vidět.
 • VIRUS žena: známa také jako „manželka“; objeví se když to čekáte nejméně, nainstaluje se a používá všechny vaše prostředky. Když ji zkusíte odinstalovat, něco ztratíte, když ne, ztratíte všechno.
 • SCREENSAVER žena: neni k ničemu, ale občas bývá alespoň veselá.
 • RAM žena: jakmile ji odpojíte, zapomene úplně všechno.
 • HARD-DISK žena: pamatuje si všechno a navždy.
 • MULTIMEDIA žena: vždy zaonačí hrozné věci tak, že vypadají krásně.
 • USER žena: vždycky všechno zvorá a požaduje více, než múžete poskytnout.
 • CD-ROM žena: je čím dál tím rychlejší a rychlejší.
 • E-MAIL žena: z každých deseti věcí co řekne, je devět úplná hovadina.
 • INTERNET žena: žena rozličných přístupú.

A pokud se chcete opravdu pobavit, poslechněte si toto:

Aggata

Pozn. ret: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. prosince 2011: Já a chlapi šovinisti

vichyMinulý týden jsme zde v magazínu probírali feministky a feminismus, bylo by škoda, opomenout i mužský šovinismus, co říkáte, milé čtenářky? Myslím, že na šovinisty má každá žena svůj názor, asi bude nejspíš dost negativní, přesto si myslím, že může být podložený zajímavými argumenty. A právě ty argumenty mě zajímají!

 • Jaký je váš názor na chlapy šovinisty a proč?

Posílejte mi své příspěvky na e-mail uvedený níže a nezapomeňte, že pokud chcete mít šanci na získání krásného dárku (tentokrát pro toho vašeho chlapa, když už si bereme chlapy na paškál), musí váš text být dlouhý alespoň jako tento odstavec. Jaký je to dárek? Kvalitní balzám po holení VICHY HOMME a 500 bodů do naší letošní Vánoční soutěže! Uzávěrka zasílání příspěvků je 13. 12. 2011 ve 14.30 hodin.

A kdybyste náhodou neměly vyhraněný názor a chtěly se přesto dnešního tématu zúčastnit, můžete si jen tak z legrace vyzkoušet napsat šovinistický příspěvek do našeho recesistického šovi-koutku.

Stále hrajeme Šťastnou vánoční soutěž o ceny v hodnotě 30.000 korun! Více zde...

Reklama