Možná ji už znáte z obchodu. Je to naprostá revoluce ve světě konzervace. Zelenina upravená na páře, BONDUELLE Vapeur, si zachovává ještě vyšší množství cenných vitamínů a minerálních látek. Je skvělou volbou pro ty z nás, které chtějí mít kvalitní a křupavou zeleninu vždy při ruce.

Zelenina upravená na páře si zachovává autentickou chuť, barvu, vůni a konzistenci a to v nezměněné kvalitě po dlouhou dobu. Zelenina je sklizena a nejdéle do 4 hodin zakonzervována za pomocí páry do plechovek. Po otevření najdete jen minimum vody na dně plechovky, která tam po konzervaci párou zbyla. A věděli jste, že BONDUELLE při zpracování zeleniny nepoužívá žádné konzervační látky? Pro konzervaci jí stačí  pouze sůl.

Řada BONDUELLE Vapeur čítá zatím 7 výrobků - mrkev, cizrnu, čočku, velmi jemný hrášek, zelené fazolky, fazole Cannellini a Barlotti. Především u luštěnin oceníte jejich křupavou chuť. Z výrobků můžete snadno a rychle připravit chutné polévky, saláty, zeleninové a masových saláty nebo přílohu k masu a rybám. Významně zkrátíte čas přípravy, protože výrobky jsou určeny k okamžitému použití. Nemusí se namáčet ani vařit.

BONDUELLE Vapeur

Základem jsou kvalitní suroviny. „Uvědomujeme si, že doba je uspěchaná a na kvalitní stravování nezbývá moc času. Přesto by se vyvážená skladba potravy měla stát prioritou každého z nás, jelikož životní styl a strava ovlivňují kvalitu života ze 40 procent. Zelenina je šetrně zpracována do 4 hodin od sklizně a bez použití konzervačních látek. Zeleninu si sami pěstujeme, proto můžeme garantovat její 100 procentní kvalitu a původ. Zelenina BONDUELLE Vapeur je velmi blízká zelenině čerstvé a to ve všech aspektech – autentická chuť, barva, vůně, křupavost. Významně šetříme čas, který je spojen s přípravou zeleniny (mytí, loupání, krájení),“ upřesňuje Lenka Pavlová, Brand Manager Retail CZ/SK společnosti BONDUELLE.

Vyzkoušeli jsme pro Vás 4 recepty!

recepty

Reklama