Vaření

Vapeur = zelenina upravená na páře. Skvělá, vyzkoušejte!

Možná ji už znáte z obchodu. Je to naprostá revoluce ve světě konzervace. Zelenina upravená na páře, BONDUELLE Vapeur, si zachovává ještě vyšší množství cenných vitamínů a minerálních látek. Je skvělou volbou pro ty z nás, které chtějí mít kvalitní a křupavou zeleninu vždy při ruce.

Zelenina upravená na páře si zachovává autentickou chuť, barvu, vůni a konzistenci a to v nezměněné kvalitě po dlouhou dobu. Zelenina je sklizena a nejdéle do 4 hodin zakonzervována za pomocí páry do plechovek. Po otevření najdete jen minimum vody na dně plechovky, která tam po konzervaci párou zbyla. A věděli jste, že BONDUELLE při zpracování zeleniny nepoužívá žádné konzervační látky? Pro konzervaci jí stačí  pouze sůl.

Řada BONDUELLE Vapeur čítá zatím 7 výrobků - mrkev, cizrnu, čočku, velmi jemný hrášek, zelené fazolky, fazole Cannellini a Barlotti. Především u luštěnin oceníte jejich křupavou chuť. Z výrobků můžete snadno a rychle připravit chutné polévky, saláty, zeleninové a masových saláty nebo přílohu k masu a rybám. Významně zkrátíte čas přípravy, protože výrobky jsou určeny k okamžitému použití. Nemusí se namáčet ani vařit.

BONDUELLE Vapeur

Základem jsou kvalitní suroviny. „Uvědomujeme si, že doba je uspěchaná a na kvalitní stravování nezbývá moc času. Přesto by se vyvážená skladba potravy měla stát prioritou každého z nás, jelikož životní styl a strava ovlivňují kvalitu života ze 40 procent. Zelenina je šetrně zpracována do 4 hodin od sklizně a bez použití konzervačních látek. Zeleninu si sami pěstujeme, proto můžeme garantovat její 100 procentní kvalitu a původ. Zelenina BONDUELLE Vapeur je velmi blízká zelenině čerstvé a to ve všech aspektech – autentická chuť, barva, vůně, křupavost. Významně šetříme čas, který je spojen s přípravou zeleniny (mytí, loupání, krájení),“ upřesňuje Lenka Pavlová, Brand Manager Retail CZ/SK společnosti BONDUELLE.

Vyzkoušeli jsme pro Vás 4 recepty!

recepty

   
12.12.2014 - Zelenina - autor: Komerční článek

Komentáře:

  1. avatar
    [1] Jandywoman [*]

    Líbí se mi ten slaný dort, určitě ho zkusím. Jinak, už jsem kdysi pekla mrkvový dort,Sml67 ale mrkvový koláč neznám. Uvidíme...Sml16

    superkarma: 0 19.12.2014, 22:40:57

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme