Krátkou úvahu na téma „vánoční výzdoba" zaslal čtenářka Evík. Soudí, že k našemu typu domů se hodí více tradiční výzdoba selská, ale na amerických haciendách by nejspíš vypadala divně...

Svůj k svému, tak by se dal jednoduše shrnout závěr úvahy čtenářky Evík na dnešní téma: vánoční výzdoba. Jaká výzdoba se líbí vám, milé čtenářky - selská, či americká?


Dobrý den, reaguji tímto na Váš článek Vánoční výzdoba domu. Já osobně dávám přednost výzdobě jednoduché, jelikož moc barevná výzdoba a přehršle světýlek se mi nelíbí :-)))). Ze Santů lezoucích z domů po žebříku, ze svíticích sobů a podobných vánočních svítících tvorů mám vyrážku :-)). A na druhou stranu zase určitě existuje mraky lidí, kterým se nelíbí výzdoba jednoduchá, selská neboli babičkovská :-))). Taky jako mladá jsem dávala do oken světýlka od našich vietnamských spoluobčanů, čím více tím lépe. Ale s postupujícím věkem spíše tíhnu k té výzdobě selské :-))) viz

Ale třeba v amerických filmech se mi jejich nazdobené svítící domky líbí....je to spíše asi o tom, že sem k nám se to moc nehodí, prostě starý řadový domek nazdobený soby, Santy a světýlky vypadá kýčovitě...a zase na druhou stranu ty jejich haciendy by vypadaly asi divně, kdyby byly nazdobené perníčky, srdíčky... :-)))).

Přeji hezký den,
Evík

Pozn. Red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Vánoční výzdoba

  • Máte nějakou veselou historku z vánočního zdobení?
  • Máte vyfocenou svou vánoční výzdobu?

Posílejte mi své příspěvky (texty i fotky) k tomuto tématu na redakční e-mail níže. Jedné z vás, přispěvatelek, věnuji hezký dárek, totiž růžovou aviváž Silan Aroma Therapy a dvě stylové vánoční svíčky ve tvaru stromečku. Tři další odměním 200 body do Velké vánoční soutěže! Vaše texty nechť jsou dlouhé alespoň jako dva tyto odstavce.

Reklama