Reklama

Den blbec, tak by se dalo popsat vánoční dopoledne jedné veselé domácnosti. Radku chtěl přítel rozptýlit, jenže jeho vtípek ho stál pár stehů v intimních partiích. To ale není to nejhorší, co se mu přihodilo.

symbol„Můj přítel je neustále nějaká srandička. Někdy mě to baví, jindy rozčiluje,“ vypráví Radka. „Minulé Vánoce již od rána opět blbnul. Byla jsem trošku podrážděná, jelikož mě čekalo ještě spousta práce, abych do večera vše stihla. Neměla jsem proto náladu na nějaké jeho vtípky. Pak ale udělal něco, čemu jsem se sice zasmála, ale zároveň jsem byla vyděšená.“

Radčin přítel si na lem trenek pověsil dvě vánoční ozdoby ve tvaru koule a začal se předvádět. Jejich pes přiběhl a v zápalu hry na svého pána skočil. Ten ztratil rovnováhu a spadl celou vahou na gauč. Sice dopadl do měkkého, ale skleněná vánoční dekorace nevydržela a praskla. V tu chvíli bylo po srandě. Zakřičel a jeho trenky se začaly zbarvovat krví.

Nenechte si ujít:

Ihned bylo jasné, co pod spodním prádlem bude za paseku. Taky že ano. Sklo Radčina přítele pořezalo na těch nejchoulostivějších místech.Bylo jasné, že bez odborné pomoci se neobejdeme. Partner sice protestoval, že se to zahojí, ale já jsem zvedla telefon a volala otci. Ten je chirurgem a zrovna měl službu. Povyprávěla jsem mu příhodu, samozřejmě ho to náramně pobavilo, alespoň někoho, a řekl, ať dorazíme. Příteli bylo z pomyšlení, že své nádobíčko bude ukazovat mému tátovi, na nic. Nedalo se ale nic dělat.“ Vánoční kratochvíle stála Radčina partnera tři stehy a pár dní nepříjemné rekonvalescence. „Jak se říká, šťastné a veselé… Alespoň máme skvělou historku, která každému vykouzlí úsměv na rtech,“ končí své vyprávění Radka.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Čtěte také: