Milé čtenářky, ve středu 19. 11. se nám rozběhl Vánoční věrnostní klub. Děkujeme, že jste se do něj zapojily, máme radost, že vás naše hezké odměny oslovily. Také děkujeme za vaše připomínky, které se snažíme postupně řešit a zpracovat.

Připravili jsme malou úpravu pravidel:

1. V průběhu celého trvání Vánočního věrnostního klubu nebudete pro získávání stromečků potřebovat zlaté srdce, jen 5 červených. Tento úkol bude smazán z pravidel.

2. Tento týden vám stačí pro získání stromečků vyplnit jen 2 aktivní kvízy, které vyšly tento týden od středy – jsou to tyto poslední dva, které najdete v rubrice Kvízy (Jak dobře znáte trilogii Slunce, seno... a Milujete kočičky? Udělejte si náš čičí kvíz). Pokud tedy máte tyto dva kvízy správně vyplněné, můžete očekávat svůj první stromeček, pokud máte splněné i ostatní úkoly.

3. Získali jsme pro vás další krásnou výhru do velkých odměn – ještě jeden voucher v hodnotě 5000,- do www.mall.cz  (jeden je ve fotosoutěži za čtenářské hlasy, druhý bude ve velkých výhrách, které se vyhodnocují poslední prosincový týden, po ukončení Vánočního věrnostního klubu)

soutěž

Další věci, na kterých pracujeme:

Pracujeme na tom, abyste si, pokud jste získali perníkový stromeček již co nejdříve mohli označit týdenní výhru, kterou si budete chtít vybrat, prosíme o strpení, vše je v procesu a na tomto teď Lukáš programátor pracuje.

Směnárna bude zaktivněna v průběhu několika dní

Ve svém profilu „body a srdce“ brzy uvidíte stav svých bodů a srdcí, která jste měli doposud – o nic jste nepřišli, nic jsme vám nesmazali, jen jsou aktuálně neviditelná, což se brzy změní. Body se vám načítají dále za aktivity, které děláte

Ještě máme v plánu další drobné úpravy, tyto vidím jako nejdůležitější, o kterých jsme vás chtěli informovat.

Pokud jste se zapojili do Vánočního věrnostního klubu nyní, VŠE NAJDETE V PRAVIDLECH – prosíme, čtěte pozorně nebo ve článku, který vyšel ve středu:

Jaké výhry vás čekají příští týden od 24. 11. do 30. 11.?

krahulíkV týdnu od 24. 11. do 30. 11. můžete hrát o balíček s pršuty Krahulík. Označte si do pondělí 1. 12. do 15.00, zda výhru chcete vyhrát. Pokud jste v daném týdnu získali perníkový stromek, výhra může být vaše. Celkem vyhodnotíme 5 balíčků.

DupotV týdnu od 24. 11. do 30. 11. můžete hrát o balíček s krásnou vůní S.T.Dupont So Dupont W EDP 100ml v hodnotě 1950,-. Označte si do pondělí 1. 12. do 15.00, zda výhru chcete vyhrát. Pokud jste v daném týdnu získali perníkový stromek, výhra může být vaše. Celkem vyhodnotíme 5 balíčků.

knihaV týdnu od 24. 11. do 30. 11. můžete hrát o krimiromán světoznámého amerického spisovatele Jeffery Deavera SBĚRATEL KŮŽÍ, vyšel v nakladatelství DOMINO. Označte si do pondělí 1. 12. do 15.00, zda výhru chcete vyhrát. Pokud jste v daném týdnu získali perníkový stromek, výhra může být vaše. Celkem vyhodnotíme 5 balíčků.

Reklama