Blíží se Vánoce, nakupujeme dárky, pečeme cukroví, uklízíme a těšíme se, až přijdou sváteční dny. Tento náročný čas ale také nabízí příležitosti, kdy slavíme se svými kolegy a spolupracovníky. Před Vánocemi se konají oblíbené firemní vánoční večírky, kde chceme vypadat co nejlépe. Je to příležitost, kdy se chceme předvést v jiném světle než ve všední den.

vlasy

Chceme vypadat krásně a slavnostně! Vybíráme, v čem na večírek půjdeme, co nám bude slušet a jaký účes zvolíme, aby účes vypadal dokonale! Právě hezky upravené vlasy dokážou člověka tolik změnit.

Letošní kadeřníci při tvorbě slavnostních účesů vsází na objem a přirozenost!

Máte krátké vlasy? Dodejte jim tvar a prostor! Z krátkých vlasů, které obvykle jen umyjete a prosušíte, lze díky moderním stylingovým přípravkům vytvořit účes rozverný, nebo naopak uhlazený, na kterém krásně vynikne například spona s třpytivými kamínky nebo barevná čelenka.vlasy

Dlouhé vlasy nabízí mnoho možností. Pokud máte vlasy dlouhé a nosíte je rozpuštěné nebo svázané do culíku, může být hezkou změnou pro tyto slavností příležitosti sepnout vlasy mnohem výše než normálně tak, aby vynikl krk. Různé drdůlky a kaskády padajících vlasů z vás mohou udělat hvězdu večera! Nebojte se, že vás náročný účes zradí. Pokud vsadíte na dobrý stylingový přípravek, účes vydrží, tak jak jste jej vytvořili do konce večera. A i kdyby po hodině divokého tance lehce povolil, můžete jej znovu dotvarovat nebo mít v kabelce sponu, kterou můžete alespoň část vlasů sepnout. Nenucený účes vám pak dodá na přirozenosti.

vlasy

Nebojte se experimentů, buďte krásná a užijte si vánoční večírky! Když víte, že vám to sluší, budete se cítit dobře!

Jaké jsou naše tipy na dokonalý styling? Nejlepším pomocníkem je Taft!

taftLak na vlasy, nezbytný pomocník každého slavnostního účesu
Když máte vlasy dokonale upravené, nový lak Taft Heidi's Heat Styles váš účes dokonale zafixuje. Lak rovnoměrně nastříkejte na vlasy a zajistěte jim báječný lesk a velmi silné 24hodinové zpevnění. Zároveň z 85 % zabráníte třepení konečků a lámavosti vlasů.

taftPudr pro objem
Potřebujete vytvořit účes, který má objem? Chcete, aby vám vlasy držely a účes vypadal bohatě? Vyzkoušejte Taft Volume pudr pro objem, který na vlasy působí skutečně zázračně: během několika sekund jim dodá neuvěřitelný objem a perfektně drží tvar.

taftPoužijte tužidlo
Pěnové tužidlo Taft Heidi's Heat Styles nabízí dokonalé řešení pro každý účes upravovaný fénováním. Nové fantastické pěnové tužidlo vlasy spolehlivě ochrání před vlivem tepla a dodá jim objem. Díky zvláštnímu složení tužidlo obalí každý vlas a funguje jako tepelný štít, který vlasy ochrání před teplotami až do 200 °C. Pěnové tužidlo Heidi's Heat Styles stačí vetřít do vlhkých vlasů a upravit dle libosti. Vyšší teploty při vysoušení znásobí objem, aniž by vlasy poškodily.

taftSilná fixace účesu
Sháníte styling pro silně zafixovaný, ale hebký účes? Můžete mít obojí. Naše rada: Objevte sílu stylingu s hebkostí kašmíru v řadě Taft Power Casmere Touch! Budete překvapeni, jak může být účes příjemný na dotek po celý den nebo večer.


Důležité je ale také večerní líčení, s tím vám může poradit vizážistka Simona Bártová. Děkujeme jí za možnost použití fotek s její prací – líčením.

Více najdete na stránkách http://www.makeupist.com/

O přípravcích jsme psali v rubrice Vlasy ve článku:

Nový styling Taft ochrání vaše vlasy před poškozením teplem
Vyzkoušejte: Magický stylingový pudr pro okamžitý objem

Reklama